loadingimg

Wczytuję dane...
0szt.
na kwotę
0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Allegro

Noże szefa kuchni

Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym kucharzem, czy też przygotowujesz posiłki w domu dla rodziny – z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak długo zajmuje ugotowanie smacznego posiłku, jeżeli nie mamy dobrego noża.

Różnego rodzaju noże kuchenne znajdują się w każdej kuchni, jednak nie każdy nóż sprawdzi się do danego rodzaju produktu spożywczego. Chleb wymaga innego noża niż mięso, różne warzywa również mogą wymagać różnych ostrzy. Oczywiście możliwym jest pokrojenie wszystkiego jednym nożem, jeżeli mówimy o dobrym i ostrym nożu – takie cechy właśnie uosabiają noże szefa kuchni. Tego rodzaju noże winny znaleźć się w każdej kuchni – zarówno mistrzowskiej, jak i amatorskiej.

Noże szefa kuchni są różnych rozmiarów, zazwyczaj posiadają szerokie i gładkie ostrze. Są to noże stabilne, zazwyczaj trzonek noża produkowany jest z polipropylenu. Noże szefa kuchni mogą być uniwersalne – idealnie nadadzą się do siekania, krojenia czy porcjowania. W ofercie są też noże specjalnego przeznaczenia jak noże do filetowania czy trybowania, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie wykonywać owe czynności.

W naszej ofercie można znaleźć wiele profesjonalnych noży kuchennych – jak wybrać nóż odpowiedni dla siebie? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, dużo zależy od umiejętności techniki krojenia. Jeżeli mamy drobną rękę, lepiej wybrać mniejszy nóż. Sprawdźmy też z jakich materiałów nóż został wykonany. W poniższej kategorii znajdziesz bogatą ofertę noży szefa kuchni marki Victorinox – każdy znajdzie coś dla siebie

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 30
pokaż filtrowanie produktów
INFOLINIA: +48 668 596 243
BOK / FAX: +48 55 236 85 06
HURT - B2B: +48 55 235 68 94

Mail: sklep@scyzoryki.net

BOK: 2949519
HURT - B2B: 7882177
Mój stan BOK: scyzoryki.net
Mój stan HURT - B2B: scyzoryki.b2b

Kliknij