Wczytuję dane...

Noże Classic

| 26

Klasyczne noże kuchenne francuskiej jakości – marki Opinel. Noże elegancko wykończone charakterystyczną drewnianą rączką. Zestaw noży kuchennych tej marki to wspaniały pomysł na prezent, pomoc w profesjonalnej kuchni, a także niezbędnik dla kucharza – amatora. W ofercie noży kuchennych Opinel można znaleźć m.in.: noże do pieczywa, noże do filetowania, noże do warzyw i owoców, noże do usuwania kości., uniwersalne noże kuchenne oraz noże szefa kuchni.

Noże kuchenne winny zawsze charakteryzować się wysoką jakością – dzięki porządnym, ostrym nożom, przygotowywanie posiłków stanie się dużo prostsze i szybsze, dodatkowo dobry nóż będzie służył na lata. Inwestując w dobre noże, warto też zaopatrzyć się w narzędzie do ostrzenia, jak na przykład osełka lub ostrzałka do noży 

Noże kuchenne – marka Opinel

Noże kuchenne marki Opinel to niezwykła propozycja, z ponad 100-letnią tradycją. Technologia, którą stworzyła firma w XIX wieku jest na tyle doskonała, że obecnie produkowane noże nie różnią się od tych ówczesnych. Najpopularniejsze modele noży są produkowane ze stali węglowej (CARBON), jak również z drewna bukowego. Oprócz stali węglowej marka Opinel stosuje równie dobrą stal nierdzewną (INOX). Noże kuchenne wykonane z tego materiału są łatwiejsze w użytkowaniu i pielęgnacji.

Oprócz pojedynczych modeli noży kuchennych Opinel, w sklepie scyzoryki.net znajdą Państwo również zestawy, które idealnie sprawdzą się zarówno na prezent, jak i jako podstawa wyposażenia każdej kuchni. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą noży Opinel.

Noże kuchenne to świetny pomysł na prezent nie tylko dla pasjonatów kuchni, ale dla każdej osoby, która przykłada większą wagę do jakości wykonywanych produktów. Warto pamiętać, że odpowiednio dobrane noże zachowują jakość produktów niezmienioną w żadnym stopniu. Odpowiednie naostrzenie noży pozwala na sprawne przygotowywanie produktów. Noże kuchenne są również doskonałym pomysłem na prezent - sprawdzą się na święta, urodziny czy inne okazje. Najważniejsze jest, aby produkty wybrane na prezent były wysokiej jakości, dlatego polecamy znaną markę Opinel. To jeden z kluczowych producentów w naszym sklepie, którym zaufało wielu naszych klientów. Perfekcyjne noże kuchenne? Opinel!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net