Wczytuję dane...

SWISSTOOL / MULTITOOL

| 24

Narzędzia wielofunkcyjne Victorinox to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią mieć całą skrzynkę z narzędziami w kieszeni. Swisstool Multitool to m. in. kombinerki, śrubokręty, nożyczki, pilniki i piłki do metalu, piłki do drewna, dłuta, otwieracze, oprzyrządowanie do zdejmowania instalacji, przecinaki, szpikulce i wiele, wiele innych, a wszystko to w jednym narzędziu! Głównym produktem marki są oczywiście scyzoryki typu Swisstool, ale najwyższa, szwajcarska jakość, którą ona gwarantuje, dotyczy wszystkich jej propozycji. Dzięki temu Swisstool  to synonim jakości i bezawaryjności do końca życia.

Multitool czy Swisstool to obowiązkowe narzędzie każdego szanującego się mężczyzny. Poniżej prezentujemy szeroki wybór markowych niezbędników, wśród których każdy znajdzie to, czego najbardziej potrzebuje. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi kategoriami, w których znajduje się równie wiele ciekawych propozycji – np. niezastąpiony multitool Leatherman, szwajcarskie scyzoryki, czy niezbędne akcesoria do ostrzenia noży, czy też noże kolekcjonerskie z edycji limitowanych.

Multitool /Swisstool dla Ciebie

Multitool jest doskonałym pomysłem na prezent z różnych okazji. Doskonale nada się na Dzień Ojca, Dzień Dziadka, urodziny oraz święta. Multitool jest tak uniwersalnym przedmiotem, że niezależnie od okoliczności znajdzie szerokie zastosowanie. Przyda się zarówno na wycieczkach po lesie, na grzyby oraz w czasie bardziej ekstremalnych sytuacji jak survival. Wybór odpowiedniego rodzaju zależy tak naprawdę od potrzeb, jednak nie warto się ograniczać! Nigdy nie wiadomo, kiedy spotka Państwa wyjątkowa przygoda. Multitool  czy Swisstool od Victorinox to gwarancja szwajcarskiej precyzji i wysokiej jakości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net