Wczytuję dane...

LATARKI

| 225

Postanowiliśmy oferować latarki najlepszych producentów, sprawdzone w każdych warunkach. W kliku słowach opis głównych marek, więc od początku:


Latarki - niezastąpione źródło światła w mroku 

Latarka Maglite 65 lat istnienia marki na rynku, oznacza to. iż powstała w latach 50-tych ubiegłego wieku w Kalifornii (Stany Zjednoczone). Antoni Maglica, założyciel zgodnie z zasadami stawiał na uczciwość i wysokie standardy wykonania. Wiele patentów w tym z zastosowaniem opatentowanej technologii MAG-LED która wykorzystuje źródła światła o wysokiej wydajności, ulepszoną optykę Balanced, inteligentne zarządzanie źródłem energii, a także wydłużoną żywotność baterii, powoduje docenienie marki przez klientów www.scyzoryki.net. Cechy jakie wyróżniają latarki specjalna aluminiowa konstrukcja, anodowana we wnętrzu i na zewnątrz dla wzmocnienia ochrony przed korozją. Odznaczają się odpornością na wstrząsy i wilgoć.


Proponowana przez markę Ledlenser i zawarta w aktualnej ofercie sklepu Scyzoryki.net latarka LED, jest dowodem na to, że to co wczoraj było technologicznie niemożliwe, staje się realne. Markowe latarki LED Lenser sprawdzają się w każdej sytuacji. Nic zatem dziwnego, iż wojsko, służby ratunkowe, myśliwi, żeglarze, a nawet traperzy, włączyli je do swojego stałego ekwipunku. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  INFOLINIA: +48 668 596 243
  HURT - B2B: +48 55 235 68 94

  BOK +48 668 596 243

  Mail: sklep@scyzoryki.net

  BOK: 2949519
  HURT - B2B: 7882177
  Mój stan BOK: scyzoryki.net
  Mój stan HURT - B2B: scyzoryki.b2b

   Zdrowe zakupy dla całej Twojej rodziny!      Swanson witaminy i suplementy