loadingimg

Wczytuję dane...
0szt.
na kwotę
0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Allegro

Postanowiliśmy oferować latarki najlepszych producentów, sprawdzone w każdych warunkach. W kliku słowach opis głównych marek, więc od początku:


Latarka Maglite 65 lat istnienia marki na rynku, oznacza to. iż powstała w latach 50-tych ubiegłego wieku w Kalifornii (Stany Zjednoczone). Antoni Maglica, założyciel zgodnie z zasadami stawiał na uczciwość i wysokie standardy wykonania. Wiele patentów w tym z zastosowaniem opatentowanej technologii MAG-LED która wykorzystuje źródła światła o wysokiej wydajności, ulepszoną optykę Balanced, inteligentne zarządzanie źródłem energii, a także wydłużoną żywotność baterii, powoduje docenienie marki przez klientów www.scyzoryki.net. Cechy jakie wyróżniają latarki specjalna aluminiowa konstrukcja, anodowana we wnętrzu i na zewnątrz dla wzmocnienia ochrony przed korozją. Odznaczają się odpornością na wstrząsy i wilgoć.


Latarka Led a konkretnie latarki Ledlenser oferowane przez www.scyzoryki.net wyznaczają nowe trendy i udowadniają, że to co wczoraj było technologicznie niemożliwe staje się realne i zdumiewa nawet fachowców. Rozpędzone elektrony, które są źródłem światła w tych latarkach są diody LED (Light Emitting Diode), a dokładne, które pod wpływem energii z baterii uderzają w sąsiednie atomy i wytwarzają widzialne światło – tzw. fotony. Latarka Led - odbiorcy takiego sprzętu to wojsko, służby ratunkowe, myśliwi, żeglarze i traperzy włączyli je do swojego stałego ekwipunku. Dzięki naszej ofercie tak specjalistyczny sprzęt używany jest np. w samochodzie, jako awaryjne źródło światła.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 229
pokaż filtrowanie produktów
INFOLINIA: +48 668 596 243
BOK / FAX: +48 55 236 85 06
HURT - B2B: +48 55 235 68 94

Mail: sklep@scyzoryki.net

BOK: 2949519
HURT - B2B: 7882177
Mój stan BOK: scyzoryki.net
Mój stan HURT - B2B: scyzoryki.b2b

Kliknij