loadingimg

Wczytuję dane...
0szt.
na kwotę
0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Allegro

Postanowiliśmy oferować latarki najlepszych producentów, sprawdzone w każdych warunkach. W kliku słowach opis głównych marek, więc od początku:


Latarka Maglite 65 lat istnienia marki na rynku, oznacza to. iż powstała w latach 50-tych ubiegłego wieku w Kalifornii (Stany Zjednoczone). Antoni Maglica, założyciel zgodnie z zasadami stawiał na uczciwość i wysokie standardy wykonania. Wiele patentów w tym z zastosowaniem opatentowanej technologii MAG-LED która wykorzystuje źródła światła o wysokiej wydajności, ulepszoną optykę Balanced, inteligentne zarządzanie źródłem energii, a także wydłużoną żywotność baterii, powoduje docenienie marki przez klientów www.scyzoryki.net. Cechy jakie wyróżniają latarki specjalna aluminiowa konstrukcja, anodowana we wnętrzu i na zewnątrz dla wzmocnienia ochrony przed korozją. Odznaczają się odpornością na wstrząsy i wilgoć.


Proponowana przez markę Ledlenser i zawarta w aktualnej ofercie sklepu Scyzoryki.net latarka LED, jest dowodem na to, że to co wczoraj było technologicznie niemożliwe, staje się realne. Markowe latarki LED Lenser sprawdzają się w każdej sytuacji. Nic zatem dziwnego, iż wojsko, służby ratunkowe, myśliwi, żeglarze, a nawet traperzy, włączyli je do swojego stałego ekwipunku. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 241
pokaż filtrowanie produktów
INFOLINIA: +48 668 596 243
HURT - B2B: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

BOK: 2949519
HURT - B2B: 7882177
Mój stan BOK: scyzoryki.net
Mój stan HURT - B2B: scyzoryki.b2b

Kliknij