Wczytuję dane...
Płatności i dostawy

Akceptujemy płatności przelewem

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Konto Bankowe:
PKO BP: 76 1020 1752 0000 0002 0096 7430


Dane do przelewu:
ECBP s.c.

82-300 Elbląg
ul. Bałuckiego 9B
Tytułem: Zamówienie nr ...

Akceptujemy płatności poprzez serwis PayU

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane. Dodatkowo PayU oferuje program Ochrony Kupujących - 100% pewności, że odzyskasz pieniądze w przypadku nieudanej transakcji.
Akceptujemy płatności poprzez serwis eCard

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu eCard.pl. Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej, szybkiego przelewu z wybranych polskich banków lub telefonem poprzez blik. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. 
Bezpieczeństwo transakcji jest zapewnione przez zastosowanie protokołu SSL, jak równiez przez procedury identyfikacji klienta w banku.Akceptujemy płatności poprzez serwis PayPal

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayPal w różnej walucie. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5 000 złotych


Wysyłki towarów realizowane są od poniedziałku do piątku.

Dostępne sposoby dostawy wraz z kosztami (opłata za transport, dostarczenie, usługi pocztowe, pakowanie i opakowanie) oraz podatkiem VAT:

  • Paczkomaty InPost - 13,99 zł
  • Kurier DHL24 (przedpłata)  - 18,99 zł
  • Kurier DHL24 (pobranie)  - 25zł
  • Poczta Polska Paczka Pocztowa - 16 zł
  • Poczta Polska Paczka Pobraniowa  - 19 zł
  • Poczta - Irlandia, Anglia (paczka do 1kg) - 69 zł (W przypadku większych zakupów z wysyłką zagraniczną, koszt ustalany indywidualnie.)
  • Poczta - Europa (paczka do 1kg) - 65 zł (W przypadku większych zakupów z wysyłką zagraniczną, koszt ustalany indywidualnie.)


Odbiór osobisty w sklepie w Elblągu - płatność przelewem, gotówką lub kartą - 0 zł w Dni Robocze,  w godzinach od 10:00 do 17:00 ul. Bałuckiego 9B; 82-300 Elbląg

Czas dostawy (od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata;  nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia)

Kurier DHL - Gwarantowany termin doręczenia w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1)
Poczta Polska Paczka krajowa / Paczka48 Gwarantowany termin doręczenia w drugim dniu roboczym po dniu nadania (D+2)

Poczta Polska Paczka zagraniczna - Deklarowany termin doręczenia najpóźniej w czternastym dniu roboczym po dniu nadania (D+14), nie jest to termin gwarantowany.
Paczkomaty - Deklarowany termin doręczenia w drugim dniu roboczym po dniu nadania (D+2), nie jest to termin gwarantowany.

Śledzenie przesyłek:

https://sprawdz.dhl.com.pl/
http://emonitoring.poczta-polska.pl/
https://paczkomaty.pl/pl/znajdz-paczke

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net

 Zdrowe zakupy dla całej Twojej rodziny!      Swanson witaminy i suplementy

PROMOCJE