Wczytuję dane...
Płatności i dostawy

Dostępne sposoby dostawy wraz z kosztami (opłata za transport, dostarczenie, usługi pocztowe, pakowanie i opakowanie) oraz podatkiem VAT:

 • Zamówienia o wartości 350 zł i więcej - dostawa GRATIS kurierem InPost i do paczkomatu (na koszt sklepu) * nie dotyczy przesyłek pobraniowych

 • Zamówienia poniżej 350 zł - koszty dostawy:

 • Paczkomaty InPost - 14,99 zł
 • Kurier InPost (przedpłata)  - 19,99 zł
 • Kurier InPost (pobranie)  - 27zł
 • Poczta Polska Paczka Kurier - 17,99 zł
 • Poczta Polska Paczka pobraniowa Kurier - 21,99 zł
 • Poczta Polska - odbiór w placówce pocztowej - 13,90zł
 • Poczta Polska - odbiór w placówce pocztowej za pobraniem - 17,90zł
 • Poczta Polska - Irlandia, Anglia (paczka do 1kg) - 69 zł (W przypadku większych zakupów z wysyłką zagraniczną, koszt ustalany indywidualnie.)
 • Poczta Polska - Europa (paczka do 1kg) - 70 zł (W przypadku większych zakupów z wysyłką zagraniczną, koszt ustalany indywidualnie.)


Odbiór osobisty w sklepie w Elblągu - płatność przelewem, gotówką lub kartą - 0 zł w Dni Robocze,  w godzinach od 10:00 do 17:00 ul. Bałuckiego 9B; 82-300 Elbląg

Czas dostawy (od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata;  nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia)

Kurier InPost - Gwarantowany termin doręczenia w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1)
Poczta Polska Paczka krajowa / Paczka48 Gwarantowany termin doręczenia w drugim dniu roboczym po dniu nadania (D+2)

Poczta Polska Paczka zagraniczna - Deklarowany termin doręczenia najpóźniej w czternastym dniu roboczym po dniu nadania (D+14), nie jest to termin gwarantowany.
Paczkomaty - Deklarowany termin doręczenia w drugim dniu roboczym po dniu nadania (D+2), nie jest to termin gwarantowany.

Wysyłki towarów realizowane są od poniedziałku do piątku.

Śledzenie przesyłek:

https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Akceptujemy płatności przelewem

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Konto Bankowe:
PKO BP: 76 1020 1752 0000 0002 0096 7430


Dane do przelewu:
ECBP s.c.

82-300 Elbląg
ul. Bałuckiego 9B
Tytułem: Zamówienie nr ...

Akceptujemy płatności poprzez serwis PayU

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane. Dodatkowo PayU oferuje program Ochrony Kupujących - 100% pewności, że odzyskasz pieniądze w przypadku nieudanej transakcji.Akceptujemy płatności poprzez serwis PayPal

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayPal w różnej walucie. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5 000 złotych


INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net