Wczytuję dane...

Noże Kubey Knife

| 206

W sferze projektowej w Kubey znaleźć można zarówno odważne futurystyczne projekty jak też designy bardziej tradycyjne. To powoduje że w różnorodnej ofercie, kierując się własnymi odczuciami estetycznymi, każdy znaleźć może coś dla siebie. W ofercie Kubey znajdziemy większość rodzajów ostrzy występujących na rynku, do różnorodnych zastosowań, w tym do użytku codziennego (EDC – Every Day Carry), do outdooru, bushcraftu, survivalu, działań taktycznych.

W bardzo rozbudowanej kategorii noży składanych znajdziemy w zasadzie każdy rodzaj ostrza, prawie każdy typ blokady, różnorodne designy rękojeści i klipsów mocujących. Kubey stosuje też najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie łożyskowania (ceramiczne łożyska kulkowe).

Rozwiązania materiałowe i technologie Kubey

Jako producent marka używa nowoczesnych technologii, które przekładają się na bardzo wysoką jakość wykonania. Dokładność prac, różnorodność kształtów, również tych bardziej skomplikowanych Kubey uzyskuje m. in. za sprawą: maszyn CNC do szlifowania i grawerowania, maszyn frezujących, laserów itd.

Do wykonywania swoich projektów Kubey używa różnorodnych materiałów zarówno z półki premium, jak też innych półek w zależności od potrzeb danego projektu. W wykonaniach marki znajdziemy więc nowoczesne stale nożowe: Bohler M390, N690, S35VN, AUS-10, D2, VG10 czy stal damasceńską. Spotkamy rękojeści z: tytanu (stop 6AL4V), włókna węglowego (carbon fibre), kompozytu G10, mosiądzu, aluminium czy drewna stabilizowanego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    INFOLINIA: +48 55 235 68 94

    BOK +48 668 596 243

    Mail: sklep@scyzoryki.net

    Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net