Wczytuję dane...

Scyzoryki

| 14

Scyzoryk Swiza

Scyzoryk to przedmiot, który powinieneś mieć zawsze przy sobie. Praktyczny zestaw ostrzy, a także dodatkowe narzędzia takie jak śrubokręt, pęseta czy miniaturowa piła okażą się niezastąpione w nagłych sytuacjach awaryjnych, ale także podczas wyprawy w góry, grzybobrania czy spokojnego poranka nad jeziorem.Podręczny scyzoryk jest również niezastąpiony podczas remontu mieszkania. W końcu to również funkcjonalny gadżet, które doskonale sprawdzi się jako prezent z okazji urodzin czy przejścia na emeryturę, a z gustownie wykonanym grawerem podkreśli wyjątkowość uroczystości i uhonorowanie solenizanta.

Szwajcarski scyzoryk Swiza- kultowe modele

Szwajcarski scyzoryk Swiza, podobnie jak kolekcje Victorinox czy Opinel cieszą się dużą popularnością i znajdują się w top marek oferujących właśnie ten rodzaj asortymentu.Wśród kultowych modeli, wyróżnić należy scyzoryk Swiza D01 oraz D02, oba dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Scyzoryk Swiza słynie z doskonałej jakości, a także poręcznej i ergonomicznej konstrukcji. Precyzyjna obróbka metalurgiczna, a także jakość samego materiału sprawiają, że scyzoryki Swizza są niezawodne oraz łatwe w konserwacji. Po każdy czyszczeniu, nalezy jedynie pamiętać o nasmarowaniu mechanizmy otwierającego narzędzie.

Scyzoryk Swiza- wyposażenie

Scyzoryk Swiza w wersji podstawowej posiada standardowe wyposażenie, w którego skład wchodzi: długie blokowane ostrze 75mm, szydło/rozwiertak, wkrętak krzyżakowy i pęseta. W modelach bardziej rozbudowanych znalazły się takie akcesoria jak: korkociąg, drugie ostrze, otwieracz do puszek i kapsli, piła czy nożyczki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net