Wczytuję dane...

Delemont - Wenger

| 50

Wenger to jeden z oficjalnych i najbardziej rozpoznawalnych dostawców szwajcarskich noży oficerskich. Założona w roku 1893 marka, nieprzerwanie konkurowała z produktami sygnowanymi logiem Victorinox, aby ostatecznie zostać przez tę firmę przejętą w roku 2005. W ten sposób, połączono szwajcarską jakość scyzoryków z elementami dawnych, niezastąpionych noży oficerskich Wenger. Dlatego też, poszukując scyzoryka o niezwykle stabilnym ostrzu oraz składającym się wyłącznie z przydatnych narzędzi, z całą pewnością należy rozważyć zakup współczesnych propozycji Wenger, pod przewodnictwem marki Victorinox. Tak niezwykłych rozwiązań, nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Wenger i Victorinox – profesjonalna spójność

Połączenie wysokiej jakości materiałów, z których tworzone są projekty Victorinox oraz zastosowanie funkcjonalnych komponentów marki Wagner, dało światu możliwość obcowania z najbardziej profesjonalnymi scyzorykami, dostępnymi na obecnym rynku. Ta niezwykła spójność pomiędzy Victorinox, a Wenger obejmuje również przemyślane i niezwykle przydatne narzędzia, jakie zamknięto w estetycznej rękojeści, doskonale leżącej w dłoni swojego użytkownika.

Scyzoryki Wenger - bogata oferta

Przykładem może posłużyć nam tutaj model scyzoryka EvoWood, posiadającej wysokiej jakości w jakiej umieszczono rozwiązania marki Wenger - obejmujących dwanaście podstawowych, a także najbardziej niezbędnych narzędzi, które przydadzą się w każdej sytuacji. Natomiast dostępna w naszym sklepie seria produktów RangerGrip, charakteryzuje się zastosowaniem specjalnych, nylonowych wstawek antypoślizgowych. Scyzoryki RangerGrip to propozycja dla tych osób, które często oddają się ekstremalnym pasjom. Dzięki bogatej ofercie sklepu, bez problemu dobierzesz idealny scyzoryk, odpowiadający Twoim wymaganiom. Zapoznaj się z naszą ofertą i poznaj scyzoryki Victorinox z elementami marki Wenger.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  INFOLINIA: +48 668 596 243
  HURT - B2B: +48 55 235 68 94

  BOK +48 668 596 243

  Mail: sklep@scyzoryki.net

  BOK: 2949519
  HURT - B2B: 7882177
  Mój stan BOK: scyzoryki.net
  Mój stan HURT - B2B: scyzoryki.b2b

   Zdrowe zakupy dla całej Twojej rodziny!      Swanson witaminy i suplementy