Wczytuję dane...
Model: 111977-0
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 72 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LionSteel
Opis produktu

T.R.E. (Three Rapid Exchange) G10 Green / Stone Washed doskonały nóż E.D.C. włoskiej manufaktury LionSteel. Idealny nóż składany na co dzień. Zdobywca prestiżowej nagrody noża roku Overall Knife of The Year magazynu Blade na targach Blade Show 2015.

Design by Molletta, zaprojektowany przez znanego i cenionego włoskiego projektanta z wieloletnim doświadczeniem. Michele Pensato (ps. Molletta), wyróżnia się nowym podejściem do wykorzystania materiałów i eksperymentów w zastosowaniu obróbki cieplnej oraz zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania przy projektowaniu noży.

M390 - klinga wykonana z najwyższej jakości nowoczesnej stali proszkowej o ekstremalnie wysokiej odporności na korozję i na ścieranie. Wysokochromowa stal z domieszką wanadu o twardości 60-61 HRC. Wytwarzana w austriackiej hucie Böhler-Uddeholm.

Głownia - Drop Point wykończona maskującą drobne rysy, nierefleksyjną powłoką Stone Washed. Ostrze gładkie Plain wyprowadzono szlifem płaskim (Flat Grind). Frame-Lock wzmocniona, monolityczna blokada klingi z tytanu 6AI4V, jedna z okładzin chwytu pełni rolę mechanizmu blokującego. Umieszczony na spodzie głowni występ / flipper, wspomagany przez IKBS ułatwia otwarcie klingi. W pozycji otwartej służy jako dolna osłona jednostronny jelec chroni dłoń przed zsuwaniem się z rękojeści. 

IKBS - (system łożysk kulkowych) umożliwia szybkie, płynne otwarcie klingi. 

Rękojeść - asymetryczna: z litego tytanu 6AL-4V, będącą podstawą mechanizmu blokującego klingę oraz z tworzywa G-10 w kolorze zielonym. Połączenie obu materiałów oraz otwarta konstrukcja tzw. open-backed zmniejszają wagę oraz upraszczają czyszczenie i konserwacje. Wyrafinowany kształt rękojeści dla użytkowników ceniących szeroki zakres stylów uchwytu noża. Folder wyposażono w kompaktowy klips z tytanu 6AL-4V, pozwalający przenosić nóż w pozycji tip-up (czubkiem do góry). W tylnej części okładzin lanyard hole, otwór na linkę.

Dane techniczne:
Numer produktu: TRE GGR
Nazwa: T.R.E. G10 Green / Stone Washed Blade
Rodzaj stali: M390
Twardość głowni: 60-61 HRC
Długość głowni: 74.0 mm / 2.91"
Grubość głowni: 3.5 mm / 0.14"
Długość całkowita: 175.0 mm / 6.89"
Waga: 67.0 g / 2.36 oz
Rodzaj krawędzi tnącej: Plain (gładka)
Rodzaj szlifu: Flat Grind
Typ głowni: Drop Point
Mechanizm blokady: Frame Lock
Materiał rękojeści: G-10, Titanium 6AI4V
Klips: Left/Right, Tip-Up
Producent: Lion Steel, Włochy

Opracowanie: firma Sharg®

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net