Wczytuję dane...

Torby na laptopa

| 0

Ważne sprzęty elektroniczne wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed upadkiem czy zarysowaniem. Torba na laptopa czy plecak na laptopa muszą być solidne, wytrzymałe, a także eleganckie po to, by sprawdziły się w różnych warunkach. Znany z wysokiej jakości wykonania producent Victorinox oferuje szeroki wybór takich akcesoriów. Z torbą Victorinox nie musisz obawiać się o ewentualne uszkodzenie sprzętu w czasie podróży i transportu.

Torba na laptopa Victorinox

Torba na laptopa wykonana została z materiałów odpornych na rozdarcia i wysokie temperatury, które mogą zagrażać sprzętom elektronicznym i wpływać na ich działanie, a nawet poważnie uszkadzać. Dzięki temu, że wykorzystano poliuretanową podszewkę znacząco zwiększa się odporność materiału na wilgoć, otarcia, a nawet rozdarcia. Podobnie zbudowany został plecak na laptopa, który dodatkowo jest bardzo wygodny do przenoszenia dzięki swojej budowie. Torba na laptopa posiada wiele przydatnych kieszonek, które pozwalają w organizacji przestrzeni w plecaku. W jednym z nich komora z przodu wyposażona jest w zamykaną, dużą kieszeń oraz kieszenie, które skrojone są specjalnie na drobne urządzenia takie jak smartfon, pendrive USB, scyzoryki, a nawet wizytówki, czy karabińczyk na dopięcie kluczy. Od tej pory dobrze zorganizowany plecak to ułatwienie każdej podróży i gwarancja bezpieczeństwa sprzętu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net

 Zdrowe zakupy dla całej Twojej rodziny!      Swanson witaminy i suplementy

PROMOCJE