Wczytuję dane...

TORBY, WALIZKI, PLECAKI, RĘKAWICE

| 0

Czy jakość musi dotyczyć tylko scyzoryków ? Oczywiście, że nie, i potwierdza to cały szereg innych produktów marek. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą dotyczącą parasoli, portfeli, kłódek, saszetek, plecaków i wielu innych propozycji tego producenta, gwarantując przy tym, że w każdym przypadku mogą być Państwo pewni ich funkcjonalności, bezawaryjności i wykonania z dokładnością do nawet najmniejszego szczegółu.

Sprawdź również produkty innych marek.

Torby, walizki, plecaki i wiele więcej ...... Eagle Creek

Cały świat stoi przed Tobą otworem! Poznaj go ze świetnymi produktami i akcesoriami podróżniczymi takimi jak torby, walizki, plecaki i inne. Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie jest wyposażony w wiele bardzo funkcjonalnych oraz przydatnych rozwiązań, które są inspirowane wszechstronnością oraz użytecznością kultowych szwajcarskich noży oficerskich. Niezależnie od tego czy jedziesz na krótką podróż służbową, czy długą wyprawę w nieznane, walizki oraz torby czy plecaki zapewnią pełne bezpieczeństwo bagażu oraz niezwykły komfort podróżowania.

Walizka niezawodna w podróży to Eagle Creek

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór walizek zarówno miękkich jak i twardych, stworzonych z materiałów najwyższej klasy. Są to specjalnie opracowane dla marki: polipropylen oraz poliwęglan. 

Oprócz walizek, Państwa uwadze polecamy również torby oraz plecaki, czyli nieco mniejszy bagaż, jednak równie funkcjonalny. Torby w głównej mierze są stworzone ze świetnego, ekologicznego materiału  oraz posiadają wstawki. Jeśli chodzi o torby, walizki czy plecaki to jest to ciekawa oferta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą toreb, walizek i plecaków .

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net