Wczytuję dane...

Noże Ceramiczne

| 0

Noże ceramiczne to coraz częściej wybierany typ noży kuchennych, który trafia w gust kuchennych laików jak i profesjonalistów. Noże ceramiczne posiadają wiele zalet, a jedną z nich jest mniejsze prawdopodobieństwo zardzewienia. Wszystko ze względu na technikę ich produkcji, noże ceramiczne wykonane są bowiem z dwutlenku cyrkonu, który nadaje im wyjątkowych właściwości. W skali Mohsa, mówiącej o twardości minerałów, oceniony został na 8,5 punktu, podczas gdy twardość diamentu wynosi 10, a stali 7-7,5. Kolejną zaletą tych noży jest lekkość, a także fakt, że nie przewodzą prądu elektrycznego.

Noże ceramiczne Victorinox

W ofercie posiadamy wyjątkowe noże ceramiczne marki Victorinox, która jest jednym z liderów w swojej branży i od wielu lat przygotowuje dla swoich klientów wysokiej jakości produkty. Noże ceramiczne są odporne na działanie “trudnych produktów” takich jak cytryna, cebula albo olej. Jednocześnie nie wpływają one na smak potraw, bo jak z pewnością wiadomo zwykłe noże mogą powodować, że sałata nabierze gorzkiego smaku. Nie muszą zatem martwić się Państwo, że po krojeniu różnych typów produktów konieczne będzie każdorazowe mycie noża. Najważniejszą cechą noża jest przede wszystkim jego ostrość, a w tym przypadku noże ceramiczne są absolutnym liderem. Warto jednak pamiętać, że ten typ noży nie nadaje się do filetowania ryb, trybowania kości albo krojenia przymrożonych produktów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net