Wczytuję dane...

Sztućce

| 0

Opinel – Intempora – nóż szefa kuchni i nie tylko

Nóż szefa kuchni Opinel Intempora

Marka Opinel może pochwalić się ponad 125letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji noży. Nóż szefa kuchni Opinel Intempora – to produkt, który będzie pomocny w przygotowaniu każdego posiłku. Nadaje się do krojenia warzyw, owoców, ziół, mięsa, pieczywa itd. Dzięki niemu szybko i estetycznie pokroisz na przykład warzywa na sałatkę w drobną i równą kostkę, bez problemu ukroisz też produkty twarde, jak ananas, dynia, marchew.

Ostrze noży szefa kuchni Intempora, wykonane jest z nierdzewnej, szwedzkiej stali – ostrze jest stabilne, także dzięki przemyślanej konstrukcji rączki noża, która je stabilizuje. Rękojeść również jest wykonana z wysokiej jakości materiału – odporna na wodę, ścieranie. Nóż szefa kuchni Intempora można bez obaw myć w zmywarce. Opinel kładzie nacisk także na design – nóż Intempora to zatem dobry pomysł na prezent.

Intempora – pozostałe noże

Nóż szefa kuchni, jak sama nazwa wskazuje powinien znaleźć się w każdej kuchni. Jednak Opinel – Intempora, proponuje również pozostałe noże użyteczne w kuchni. Noże kuchenne tej marki wykonane są z modyfikowanej stali nierdzewnej, a ostrza są stabilne i trwałe. Noże Opinel z kolekcji Intempora, posiadają wyprofilowaną rękojeści odporne na wysoką temperaturę czy na ścieranie, dodatkowo są odporne na wilgotność. Polecamy noże szefa kuchni, a także pozostałe noże kuchenne kolekcji Intempora, w tym noże do pieczywa, noże do filetowania, trybowniki i inne.  

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net