Wczytuję dane...

SIGG

| 45

Niepowtarzalne termosy i bidony marki SIGG

W sklepie scyzoryki.net znajdą Państwo szeroki i zróżnicowany wybór produktów marki SIGG. Jest to szwajcarska firma, której historia trwa nieprzerwanie od ponad 100lat. Od początku swojego istnienia, firma SIGG specjalizuje się w produkcji butelek wielokrotnego użytku. Cechą wyróżniającą aluminiowe bidony oraz termosy tej marki jest to, że są one wyjątkowo lekkie i poręczne. Dzięki temu, od dziesiątek lat są chętnie wykorzystywane przez alpinistów lub wspinaczy, na całym świecie. Co więcej, przez swój nietypowy oraz ciekawy wygląd produkty SIGG możemy spotkać na ulicach wielkich miast czy nawet na pokazach mody.

Trwałość, funkcjonalność, a także różnorodność to cechy, które wyróżniają markę SIGG. Bidon czy termos znajdujący się w jego ofercie dopasowane są nie tylko do aktywności podczas której będziemy z nich korzystać, ale także do samego użytkownika. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele ciekawych modeli oraz wariantów (np. kolorystycznych)- zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Producent zapewnia, iż przy projektowaniu oraz produkcji, SIGG bidon czy termos jest dostosowywany do najwyższych standardów zdrowotnych, w trosce o każdego użytkownika oraz środowisko naturalne.

SIGG – bidon i termos najwyższej jakości

Wszystkie produkty tej szwajcarskiej marki, w tym bidony i termosy w 100% spełniają wymagające normy czystości, co z kolei powoduje nieprzenoszenie się zapachów oraz smaków. Ponadto produkty, które oferujemy są zrobione z materiałów, które nie zawierają szkodliwych składników- np. BPA czy ftalanów. Mogą również podlegać zupełnemu recyklingowi. Marka SIGG wyznacza innowacje, wprowadza ciekawy design oraz jest synonimem doskonałej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  INFOLINIA: +48 668 596 243
  HURT - B2B: +48 55 235 68 94

  BOK +48 668 596 243

  Mail: sklep@scyzoryki.net

  BOK: 2949519
  HURT - B2B: 7882177
  Mój stan BOK: scyzoryki.net
  Mój stan HURT - B2B: scyzoryki.b2b

   Zdrowe zakupy dla całej Twojej rodziny!      Swanson witaminy i suplementy

  PROMOCJA