Wczytuję dane...

Bidony dla dzieci SIGG - przechowuj napoje bezpiecznie, nie oszczędzaj na zdrowiu dziecka. Produkt ze Szwajcarii.

Bidony dla dzieci SIGG. Kupując tylko oryginalne produkty oszczedzasz. Produkty ze Szwajcarii.

Bidony dla dzieci SIGG. Kupując tylko oryginalne produkty oszczędzasz. Produkty ze Szwajcarii. Bidony przydają się niezależnie od pory roku. Dłuższy spacer, wycieczka czy zwyczajny dzień w szkole- SIGG bidon spełnia wszędzie swoją rolę. Bidony sportowe, bidony rowerowe, bidony do szkoły, wszędzie znajdą swoje zastosowanie.. Oto kilka propozycji skierowanych do rodziców. Apelujemy nie kupujcie podróbek tylko oryginalne produkty, które nie oddziałują z przechowywaną żywnością. Jak ważne jest utrzymanie prawidłowego bilansu i dostarczenie odpowiedniej ilości płynów dla dziecka. Przypomnijcie sobie jak po otwarciu butelki plastykowej na drugi dzień woda jest już nie zdatna do spożycia. Butelki ze Szwajcarii - SIGG są bezpieczne, produkt nie ma kontaktu z promieniami słonecznymi i nie oddziałują z napojem, wodą. 


Butelka SIGG Cinderella 0.4L 8485.40

 

Propozycja od firmy SIGG dla małych księżniczek. Bidon SIGG Cinderella posiada barwny wzór, a do tego jest lekki i praktyczny. Dzięki niemu każda młoda dama może mieć swoje picie zawsze przy sobie, mając pewność, że jest ono odpowiednio zabezpieczone, ponieważ bidony SIGG są super wytrzymałe.


Butelka SIGG Cars Freunde 0.4L 8487.10

Coś dla małych odkrywców, czyli SIGG Cars Freunde. To bidon o niepowtarzalnym i kolorowym dizajnie. Łatwy do utrzymania w czystości. Butelka SIGG Cars Freunde świetnie sprawdzi się też, jako bidon rowerowy. Są bardzo wytrzymałe, praktycznie niezniszczalne, a przy tym lekkie. Nasza pociecha może go zabrać praktycznie wszędzie. Posiadamy bardzo dużą kolekcję zawierającą bidony dla dzieci. 


Butelka SIGG NAT SPORTS Black Pink 0.75L 8505.20

Butelka SIGG dla nieco starszych dzieci. Idealnie nada się jako bidon sportowy. Można pić z butelki nie przechylając jej. Szeroki otwór butelki ułatwia jej czyszczenie lub po prostu wrzucenie kawałków lodu. Butelka ma praktyczny ustnik New Active Top. Zapewnia on wygodne i bezpiecznie picie. Dodatkowym atutem bidonu SIGG jest jego szczelność, lekkość i wytrzymałość. Polecana wszystkim aktywnym szkrabom.


Butelka SIGG DYN Sports White Touch 0.75L 8561.30

Butelka SIGG z inteligentnym  ustnikiem DYN Sports Top, spełni oczekiwania nie jednego młodego sportowca. Można pić z butelki nie przechylając jej. Jest ona lekka, pojemna i szczelna. Butelka jest pokryta specjalną, antypoślizgową strukturą zapewniając pewniejszy chwyt.
Nieodzowna podczas uprawiania sportu, na wycieczce lub na uczelni.

Uwaga!

Zalecamy używanie środków do czysczenia i mycia butelek producenta SIGG np. Tabletki SIGG Bottle Clean (20 Tabletek) 8339.00, posiadamy również szczotki, które są dopasowane do kształtu butelek.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net