Wczytuję dane...
Model: KFD PWR MALINA-JAGOD
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 14.99 PLN
Producent: KFD
średnia: 0.0  ocen: 0
Opis produktu

KFD Pre-Workout II 375 g Malinowo - jagodowy

Zalety Działanie OPIS:

FD Premium Pre-Workout II to wysokiej jakości suplement diety oparty na sprawdzonej formule zawierającej wyłącznie substancje, które wspomagają organizm podczas intensywnego treningu.

Jest to zaawansowany kompleks przedtreningowy wspomagający organizm każdego sportowca podczas różnego rodzaju wysiłku fizycznego. W skład produktu wchodzą sprawdzone składniki. Premium Pre-Workout II może być stosowany zarówno przez osoby trenujące sporty siłowe, jak i wytrzymałościowe.

Produkt zawiera zarówno składniki powodujące lepsze ukrwienie trenowanych partii (np. arginina, cytrulina), co skutkuje tzw. pompą mięśniową po treningu, a także wspomaga organizm podczas wysiłku wytrzymałościowego - poprawia koncentrację i wydolność, jednocześnie zmniejszając uczucie zmęczenia (np. kofeina, beta-alanina, tyrozyna i tauryna). 

Składniki   SKŁADNIKI:

 • Jabłczan  L-cytruliny
 • alfa-ketoglutaran L-argininy
 • tauryna
 • L-tyrozyna
 • beta-alfanina
 • inozytol
 • barwnik: ekstrakt z czarnej marchwi
 • aromat
 • kofeina bezwodna
 • substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu
 • substancja słodząca: sakruloza

Zawartość :

Wielkość opakowania: 375 g

Porcja jednorazowa:  11 g raz dziennie 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Jedną porcję - 11 g (1 i 3/4 miarki) należy wsypać do naczynia z 150-200 ml wody lub soku i wymieszać. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, nie częściej niż raz dziennie np. 30 minut przed treningiem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych o zwiększonej aktywności fizycznej. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby z chorobami nerek lub wątroby. Zawiera kofeinę. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Uwaga – Produkt ze względu na zawartość beta-alaniny, jabłczanu cytruliny i kofeiny bezwodnej, wykazuje silne właściwości higroskopijne (jest silnie podatny na wchłanianie wilgoci). Zbrylanie się nie wpływa w żaden sposób na produkt, nie dochodzi do reakcji chemicznych i jabłczan cytruliny nadal jest tym samym jabłczanem cytruliny. Już surowiec jest dość mocno zbrylony, dlatego podczas produkcji używa się specjalnych młynków, aby doprowadzić go do sypkiej postaci, aby proces konfekcjonowania mógł w ogóle się odbyć. Produkt ponownie zaczyna się zbrylać już po kilku godzinach od tego momentu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. 

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.


Producent:

KFD sp. z o.o.
Solec 28
00-403 Warszawa

Opinie Klientów
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net