Wczytuję dane...
Model: MEDICALINE KR OREGAN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 14.99 PLN
Producent: Medicaline
średnia: 0.0  ocen: 0
Opis produktu

Medicaline krople Avitale Dzikie Oregano 90% 30ml

Zalety Działanie OPIS:

  Kraj pochodzenia dzikiego oregano: Węgry

  Olejek z dzikiego oregano jest bogatym źródłem witaminy A i C, flowanoidów i fenoli, w tym karwakrolu, który jest dobrze znanym każdemu aromatem oregano.
  Zawartość karwakrolu zależna jest od chemotypów roślin, podgatunków, ale także od regionu, jakości zbiorów, użytych części rośliny, a nawet dokładnego czasu zbioru oregano.
  Najbardziej popularne jest stężenie 60%-70%. Wyższe stężenia można uzyskać wyłącznie przy zastosowaniu innowacyjnych procesów rektyfikacyjnych.
  Rektyfikacja zwana też destylacją frakcyjną – z fizycznego punktu widzenia jest kaskadową destylacją (wielopoziomową), w której każdy stopień procesu jest zasilany produktem (destylatem) poprzedniego procesu. Proces ten powtarza się aż do uzyskania oczekiwanego stężenia.
  Niższe, jak i wyższe stężenia karwakrolu to mixy naturalnych olejków wraz z syntetycznym karwakolem uzyskiwanym z D-limonenu. Syntetyczne oleje mają inny zapach i inaczej smakują.
  Oleje z oregano, występujące jako mix naturalnego i syntetycznego karwakolu, zawierają do 35% naturalnego oraz 65% syntetycznego karwakrolu.

  Dzikie oregano w kroplach marki Avitale® to w 100% naturalny olej z oregano o wysokiej i wyjątkowo rzadko spotykanej zawartości karwakrolu 90% - tylko i wyłącznie naturalnego karwakrolu.
  Uzyskanie takiego stężenia możliwe jest dzięki zastosowaniu procesu „rectification/stripping” (frakcjonowanie w oparciu o względną lotność składników) oraz zastosowanie odpowiednich części roślin do jego produkcji.

  Sposób produkcji w 100% naturalnego oregano polega na procesie rektyfikacyjnym, bez użycia żadnych syntetycznych procesów czy składników:

   

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Naturalny olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare) standaryzowany na 90% karwakrolu.

  SKŁAD:

  Składniki:1 porcja3 porcje (porcja dzienna)

  Dzikie oregano (standaryzowane na 90% karwakrolu)

  W tym karwakrol

  48 mg

  43 mg

  144 mg

  130 mg

  Wielkość opakowania: 30 ml

  Porcja jednorazowa: 1 -3 dawki dziennie

  Ilość porcji w opakowaniu: 600 (porcja = pełna pompka)

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  1 lub 3 dawki dziennie w trakcie posiłku rozcieńczając w płynie lub oliwie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

  Środki ostrożności: Nigdy nie stosuj nierozcieńczonego olejku. Unikaj kontaktu z oczami i skórą.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania nie używać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią.

   Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  MedicaLine

  Ostrowiec 150
  05-480 Karczew

  Opinie Klientów
  INFOLINIA: +48 55 235 68 94

  BOK +48 668 596 243

  Mail: sklep@scyzoryki.net

  Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net