Wczytuję dane...
Model: YANGOFLAWONIDY
Koszt wysyłki od: 14.99 PLN
Producent: Yango
Opis produktu

Yango Kompleks flawonoidów 90 kaps.

Zalety Działanie OPIS:

Kompleks flawonoidów to kompozycja starannie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych o działaniu przeciwutleniającym.

 

Czym są flawonoidy

Flawonoidy to pokaźna grupa związków bioaktywnych, powszechnie występujących w roślinach. Znajdziemy je przede wszystkim w owocach (cytrusach, jagodach, winogronach, jabłkach), warzywach (papryce, cebuli, pomidorach, brokułach), roślinach strączkowych, a także w wielu ziołach. Flawonoidy spotyka się także w niektórych orzechach, nasionach oraz herbacie, kawie, kakao i czerwonym winie.

Związki te najczęściej są barwne i odpowiadają m.in. za granatowe, czerwone, pomarańczowe i żółte zabarwienie produktów. Wpływają również na ich zapach i smak.

Flawonoidy między innymi chronią komórki roślinne przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz regulują wzrost roślin. Dzięki wyjątkowej strukturze flawonoidy wykazują silne właściwości antyoksydacyjne.

 

Rola flawonoidów jako przeciwutleniaczy w organizmie człowieka

Flawonoidy pomagają w usuwaniu z krwi wolnych form tlenu oraz dodatkowo zapobiegają ich powstawaniu. Dzięki temu związki te hamują aktywność reakcji zapalnej organizmu, a to przekłada się na poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej człowieka.

Właściwości antyoksydacyjne flawonoidów udowodniono w badaniach in vivo. Stwierdzono, że spożywanie flawonoidów wraz z dietą przyczynia się do wzrostu zdolności antyoksydacyjnych organizmu [1]. Ma to duże znaczenie w prewencji chorób związanych ze stresem oksydacyjnym.

 

Składniki aktywne

Ekstrakt z perełkowca japońskiego standaryzowany na zawartość kwercetyny.

Ekstrakt z nasion selera naciowego standaryzowany na zawartość apigeniny.

Ekstrakt z łupin orzechów standaryzowany na zawartość luteoliny.

Bromelaina - enzym, który pochodzi z ananasa.

Składniki   SKŁADNIKI:

 Ekstrakt z nasion selera (Apium graveolens) standaryzowany na zawartość 0,8% apigeniny, ekstrakt z perełkowca japońskiego (Sophora japonica) standaryzowana na zawartość 98% kwercetyny, ekstrakt z łupin orzecha (Arachis hypogaea) standaryzowany na zawartość 98% luteoliny, bromelaina z ananasa 2500 GDU/g. Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie). 

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 90 kapsułek

Porcja jednorazowa:  1 kapsułka dwa razy dziennie.

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. 

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

YANGO Sp. z o.o.
ul. Granitowa 3/14
02-681 Warszawa
Opinie Klientów
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net