Wczytuję dane...
Model: 229965
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 14.99 PLN
Producent: GD
Opis produktu

Mosiężny kompas i zegar słoneczny w skórzanym etui - SUN023F

Kompas z zegarem słonecznym w skórzanym etui to unikalny i stylowy element dekoracyjny w stylu retro, który doskonale dopełni wnętrza w stylu vintage oraz kolonialnym. Produkt łączy w sobie wyjątkową estetykę z funkcjonalnością. Kompas z zegarem słonecznym to sprzęt nawigacyjny, który przyda się każdemu podróżnikowi i w tych dużych i mniejszych wyprawach. Dzięki kompasowi ustalisz kierunki świata, a zegar słoneczny pozwoli Ci w określeniu lokalnej godziny.

Kompas z zegarem słonecznym to sprawdzony upominek dla podróżnika, globtrotera i każdego, komu życzysz odnalezienia właściwej drogi.

Górna część wieka to zegar słoneczny. Na tarczy znajdziesz cyfry rzymskie określające godziny. Żeby skorzystać z zegara, należy unieść gnomon i ustawić zegar w nasłonecznionym miejscu, tak żeby linia z godziną 12 pokrywała się z linią południka. Gnomon będzie rzucał cień na aktualną godzinę lokalną. Pamiętaj, że lokalny czas może różnić się od urzędowego. Pod otwieranym wieczkiem znajdziesz kompas. Igła magnetyczna będzie skierowana w kierunku północnym.

Informacje o produkcie:

  • Średnica kompasu: 7,5 cm
  • Materiał: mosiądz, skóra
  • Cyfry: rzymskie
  • Eleganckie, zdobione skórzane etui
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net