Wczytuję dane...
Model: 16169
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: GD
Opis produktu

Elegancki Barometr Marynistyczny - 30.2134

Marynistyczny barometr, który pozwala mierzyć ciśnienie atmosferyczne i przewidywać pogodę. Barometr jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka jakość pomiarów.

Ten klasyczny, stylowy barometr świetnie sprawdzi się również jako elegancki element dekoracyjny w pomieszczeniach w stylu gabinetowym, retro lub kolonialnym.

Narożniki ramy są wykończone platerowanym mosiądzem, podobnie jak tarcza i ster z wiszącym dzwonkiem. Wygląda znacznie lepiej w naturze niż na zdjęciu i idealnie nadaje się do stonowanego domu, w którym dominuje morski charakter.

Barometr można powiesić na ścianie – z tyłu ma otwór na gwóźdź.

Wymiary:

  • Wysokość: 39,5 cm
  • Szerokość: 19,5 cm

Dokładność:

Ciśnienie atmosferyczne:

1060hPa - 1030 hPa  +/-10hPa

1030hPa - 990hPa +/- 5 hPa

990hpa - 960hPa +/-10hPa

Należy unikać kontaktu z wodą lub parą wodną czy też wibracjami.

Barometr  jest ustawiony fabrycznie. Jednak  fabryczny pomiar ciśnienia należy zweryfikować. Zależy on od naszego położenia - wysokości nad poziomem morza. Ciśnienie będzie różniło się np. nad morzem i w górach. Dlatego przed rozpoczęciem pracy urządzenia prosimy o ustawienie wyjściowe barometru za pomocą złotej śruby z tyłu urządzenia. Potrzebny będzie niewielki śrubokręt. W tym celu byłoby najlepiej powołać się na odczyt innego barometru lub sprawdzić ciśnienie dla Państwa miejscowości np. w Internecie. Po ustawieniu właściwego ciśnienia zalecamy puknąć lekko w szybkę w celu pobudzenia barometru do pracy.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net