Wczytuję dane...
Model: REKLAMOWE
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: ECBP SC
Opis produktu

Doskonały prezent.

Przykłady wykonania logo na produktach firmy Opinel to tylko cześć naszej oferty.

Na produktach tych jest możliwość wykonania: grawer na ostrzu lub rączce, nadruku logo jedno, lub wielokolorowego na rękojeści.

Wykonanie nadruku, grawera uzależnione jest od ilości zamawianych produktów. Im większa ilość, tym większy Państwo uzyskacie rabat.

Zalety: wybierając scyzoryki.net do realizacja Państwa zleceń otrzymacie Państwo produkt oryginalny, który przyczyni się do rozpoznawalności marki. 

- wybierając gadżety firmowe, kieruj się jakością produktu na jaki zostanie umieszczone logo firmy. Jaka to firma, której produkt rozpadnie się lub przestanie działać. Wybierz marki, które posiadamy w ofercie, np. Opinel, Maglite, Victorinox

- jakość znakowania: grawer laserowy na rękojeści lub ostrzu noża - trwały i dożywotni;

- dobór produktu, dostosuj produkt do potencjalnego klienta lub klienta u którego chcesz wzmocnić wizerunek firmy. Latarka, którą będzie trzymał zawsze w samochodzie lub w domu, nóż ratowniczy, który będzie zawsze pod ręką, scyzoryk bitami dla majsterkowiczów, lub dedykowany nóż ze specjalnej limitowanej edycji tylko dla wybranych klientów. Noże na grzyby, ryby, survival. Noże bezpieczne dla dzieci do pierwszego krojenia i przygotowania sałatki. Mamy 1000 produktów na każdą kieszeń. 

Nie wiesz co kupić jak produkt reklamowy, nic nie szkodzi, napisz do nas jaki jest Twój budżet a my zaopiekujemy się resztą.  

W razie pomocy napisz do nas: sklep@scyzoryki.net lub bok@scyzoryki.net 

Pozdrawiamy, 

Zespół BOK scyzoryki.net

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net