Wczytuję dane...

         

Początki Ledlenser sięgają 1994 roku. Dwóch braci w warunkach garażowych, w odpowiedzi na potrzeby rynku postanowiło założyć firmę Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG. Ich pierwszy sztandarowy produkt, latarka Ledlenser V8, sprzedała się w oszałamiającej ilości na całym świecie. Sukces ten przełoży się na szybki rozwój firmy, która obecnie posiada na swoim koncie ponad 100 zarejestrowanym patentów, prób użytkowych, wzorów i innowacji technicznych. Występująca obecnie pod nazwą Ledlenser GmbH & Co. KG stała się światowym liderem wśród producentów latarek diodowych. 

Lata doświadczeń pozwoliły marce Ledlenser na odpowiednie dopasowanie asortymentu do naszych potrzeb. Każda z latarek jest dobrze przemyślana i dostosowana do użytkowania w danych warunkach. Niektóre cechy oświetlenia Ledlenser są jednak wspólne. Stanowią o jego jakości i sprawiają, że wyróżnia się na rynku. Jedną z nich jest wytrzymała, poręczna obudowa głównie z aluminium. Doskonale chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz wszelkimi uszkodzeniami. Zabezpiecza zaawansowaną elektronikę z pozłacanymi stykami, gwarantując długą żywotność latarki. Przykładem są popularne modele latarek ręcznych jak Ledlenser P7R Core, P6R Core czy Ledlenser MT14. Ponadto charakterystyczny dla większości latarek jest płynny system skupiania i rozpraszania światła. Pozwala szybko dopasować zasięg strumienia do aktualnych potrzeb. Zmienna ogniskowa umożliwia dokładne oświetlenie zarówno bliskich jak i odległych celów. Bez straty jakości światła. Strumień pozostaje jednorodny między innymi w latarce MT10 czy bardzo mocnej MT18 i P18R Signature. Dzieje się tak również za sprawą odpowiednio wyprofilowanej, wklęsło-wypukłej soczewki, która daje lepsze nasycenie punktu przy mniejszej ilości lumenów. Zmniejsza tym samym zapotrzebowanie na energię.

Dbając o swoich klientów marka Ledlenser postawiła na pewne źródła zasilania. W większości latarek stosuje oszczędne i bardzo wydajne akumulatory. Znajdziemy je między innymi w zaawansowanych czołówkach do zadań ekstremalnych - H7R CORE, H15R CORE, H19R CORE. Z uwagi na wysokie parametry światła potrzebuje dedykowany, stabilny pakiet akumulatorowy, który zapewni Ci wiele godzin mocnego światła. Dobrą alternatywą dla modeli ładowalnych są tradycyjne latarki bateryjne. Zasilane na klasyczne, łatwo dostępne „paluszki”. Niestety nie pozostają one obojętne dla środowiska. Dlatego decydując się na zakup latarki bateryjnej jak Ledlenser MT6, pamiętaj o odpowiedniej segregacji zużytych sztuk. Ponadto w razie potrzeby liczny asortyment akcesoriów umożliwia dokupienie dodatkowego zasilania czy innych elementów latarek. Zarówno zapasowych, jak i tych podnoszących ich funkcjonalność i komfort użytkowania – uchwytów, filtrów, kabur, włączników żelowych.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net

 Zdrowe zakupy dla całej Twojej rodziny!      Swanson witaminy i suplementy

PROMOCJE