Wczytuję dane...

Inne oryginalne produkty niż scyzoryki Victorinox polecane na prezent.

Inne oryginalne produkty niż scyzoryki Victorinox polecane na prezent.

Postanowiliśmy podzielić się z Państwem refleksją na temat najczęściej wybieranych produktów na prezenty. Nie dotyczy to tylko produktu jakim są scyzoryki Victorinox które od prawie 8 lat oferowane są przez nas i cieszą się zasłużonym uznaniem. Victorinox z grawerem zdobył już uznanie zarówno w Elblągu w naszym sklepie stacjonarnym przy ulicy Rzeźnickiej, jak wirtualnym świecie Internetu. Warto nadmienić, iż prezent, który jest spersonalizowany tzn. posiada czy to nadruk, czy grawer imienia lub nazwiska jest wspaniałym upominkiem, który daje satysfakcję zarówno obdarowanej osobie, jak i robiącemu prezent.

Wracając do tematu. Dlaczego inne oryginalne produkty cieszą się popularności wśród naszych klientów?

Oferując oryginalne produkty widzimy, iż na początku naszej działalności poszukiwane były produkty tanie, pierwsze miejsca zajmowały rzeczy, które były z przedziału 50-80 PLN.  Jednak od 4 lat trend jest zupełnie inny klienci nasi poszukują tylko produktów, które spełniają ich oczekiwania pod względem funkcjonalności, podkreśli warto,  iż nie jest już na pierwszym miejscu cena (znaczenie ma gwarancja np. dla produktów Victorinox jest ona dożywotnia). Jakie produkty obecnie są topowe to: butelki SIGG. Produkt niesłychanie popularny kupowany przez rodziców dla swoich pociech do szkoły, jedna z bardzie popularnych butelek:

Butelki SIGGButelka SIGG do szkoły

Widzimy, iż nie tylko SIGG ale również produkty ze Szwecji Light My Fire cieszą się uznaniem - zestawy służce do przechowywania kanapek, pojemniki w zestawach Pack'n Eat Kit

Zestawy turystyczne - szkolneZestaw do wszystkiego - szkolny, na biwak, na wycieczkę

Ciekawostką jest to, iż Opinel z Francji jest równorzędnym partnerem i cieszy się nie mniejszym zainteresowaniem niż Victorinox.

Zestaw małego szefa kuchni - dla dzieciZestawy Opinel

 Jaki produkt wybrać? Czym się sugerować wybierając prezent? 

Wiekszość naszych klientów sugeruje się przydatnością prezentu. Powyżej wymienione przykłady to tylko setna cześć produktów, które cieszą się popularnością. Ważną rzeczą jest to, iż każdorazowo kiedy obdarowany sięga po prezent kupiony u nas, pamięta, kto taki prezent przygotował. Fajnym przykładem są latarki zarówno te, które są małymi bryloczkami, jak i takie, które ma tata albo dziadek w domu. Również latarki czołowe dla osób aktywnych, uprawiających sport np. Latarki LED LANSER, MAGLITE. Dodatkowo, aby podkreślić indywidualność można wykonać grawer np. imię, nazwisko.

Latarka LED LENSER Latarki MAGLITELatarki Czołowe - Sportowe

Polecamy artykuły piśmiennicze renomowanych marek w tym: Faber-Castell jeden z najpopularniejszych http://prezenty-zakupy.pl/faber-castell

Faber-Castell  pióra i długopisy

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net