Wczytuję dane...

Latarki Maglite nie tylko dla profesjonalistów

Latarki Maglite nie tylko dla profesjonalistów

Maglite to marka latarek założona przez Anthonego Maglica w 1979 roku w Stanach Zjednoczonych (Ontario, Kalifornia). Jako pierwsze na rynku były produkowane z anodowanego aluminium posiadały promień zmiennej ostrości wiązki światła. Pierwotnie, w latarkach Maglite jako źródło strumienia światła wykorzystywane były żarówki kryptonowe lub ksenonowe, wykorzystywane w latach 80 w lampach wyładowczych. Tak jak w przypadku lamp, stopniowe źródło światła w mag lite zaczęły zastępować ich ledowe odpowiedniki.

Obecnie latarki dostępne są w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo producent stworzył linię funkcjonalnych akcesoriów kabury taśmowe, uchwyty montażowe, nakładane kolorowe soczewki i moduły konwersji LED.

latarka magliteW Stanach Zjednoczonych latarki Maglite stanowią podstawowe wyposażenie służb policji. Po wyprodukowaniu pierwszej latarki, do której zasilania potrzeba było dwóch baterii AA weszły one w standardowe wyposażenie służb mundurowych i od samego początku stanowiły substytut pałek prewencyjnych. Latarka Maglite połączyła w sobie wiele funkcji- zapewniała bezpieczeństwo po zmroku oraz lokalizacjach kiepsko oświetlonych, weszłam w skład zarejestrowanej broni w konfrontacjach z napastnikiem (tylko w rękach służb prewencji USA), a dzięki specjalnym przesłonom doskonale sprawdza się podczas kierowania ruchem.

Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których produkowane są prezentowane latarki są odporne na korozję, a także uszkodzenia wynikające ze wstrząsów lub upadków z dużej wysokości. Solidne narzędzie nie tylko dla profesjonalistów, ale także osób, które zainteresowane są jedynie niezawodnymi rozwiązaniami. W ofercie naszego sklepu odnaleźć można latarki kieszonkowe z przywieszką brylokową wraz z kompletem baterii, które sprawdza się jako kieszonkowe światło awaryjne. Punktowy strumień światła pozwoli na rozświetlenie miejsc, w sposób precyzyjny.

Seria latarek ledowych 2D i 3D to podniesiony standard technologiczny zgodnie ze standardem ANSI FL1 (wydany w 2009 roku aneks dotyczący standardów użyteczności latarek i innych opraw świetlnych). Maglite zawarł w swoich latarkach moc światła o wartości 620 lm, której zasięg sięga do ok 400m.Dzięki anodowanej osłonie odporna jest na upadek z wysokości, a potrójna bateria D (R20) pozwoli na jej użytkowanie od 16 do 117 godzin.

Dodatkowe informacje na temat produktów Maglite odnajdziesz na oficjalnej stronie naszego sklepu Scyzoryki.net

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net