Wczytuję dane...

Latarki Led Lenser- 20 lat tradycji

 W ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo jedynie produkty sprawdzone i wykonane z doskonałej jakości materiałów. Bez względu na proponowany produkt nie obniżamy poprzeczki i stawiamy na wysoką jakość. Oczywiście, oferta naszego sklepu zdominowana jest przez znakomite produkty marki Victorinox i najczęściej dotyczy noży i scyzoryków, naszym klientom proponujemy inne akcesoria, których wysoki poziom funkcjonalności sprawdzi się doskonale w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach- w warunkach domowych, podczas wypadów na łono natury, a nawet jako awaryjne źródło światła podczas nieszczęśliwym wypadków.

Dlaczego wspominamy akurat o sytuacjach awaryjnych? Dlatego, że z oferty Led Lenser, bo o niej mowa, korzystają przede wszystkim służby ratunkowe i mundurowe, które z zasady stawiają na niezawodność. Warto wspomnieć nieco informacji o historii prezentowanej marki.

Led Lenser został założony w 1994 roku przez braci bliźniaków- Reiner i Harald Opolka. Oczywiście, jak to bywa w przypadku innowacyjnychlatarki led lenser projektów, tak i w tym pomysł rozpowszechnienia produkcji pierwszej na świecie ledowej latarki V8 spotkał się ze zdecydowaną dezakceptacją ze strony zarządu banku, który odmówił przydzielenia kredytu początkowego na rozwój firmy, podając za powód nierentowność projektu. Po otrzymaniu odmowy bracia Opolka postanowili wziać sprawy we własne ręce i tak dysponując kwotą 1000 MD i szkicownikiem założyli pierwszą mini produkcję w przestrzeniach własnego... garażu.

Od momentu założenia firmy minęło prawie 20 lat, a już po niespełna 5 firma Led Lenser stała się marką wiodącą w branży oświetleniowej, zarabiając ponad 200mln euro rocznie, dominując rynek. Wszystko dzięki doskonałej jakości produktów i gwarancji wytrzymałości, bez względu na okoliczności użytkowania.

latarka led lenserLatarki Led Lenser zostały docenione przez wykwalifikowane służby, a także klientów indywidualnych. Szeroka rzesza odbiorców produktów tej marki w urozmaiconej ofercie producenta odnajdzie dopasowane do potrzeb latarki, poczynając od mini latarek kieszonkowych lub brylokowych, które zawsze możesz mięc przy sobie- staną się nieocenioną pomocą podczas nagłych sytuacji zyciowych, przez latarki, których moc spokojnie wystarczy w czasie pokonywania szlaków wierczorną porą lub kiedy wypagany jest większy strumień światła. Led Lenser stworzył linie latarek przeznaczoną dla profesjonalistów wyposazonych w diody o wysokiej mocy, których strumień dociera nawet do 150m. W ofercie odnaleźć można 14 kategorii latarek dedykowanych dla różnego grona odborców pod kątem funckji zastosowania i dopasowania do wykonywanej aktywności.

 1. Seria A- samochodoweled lenser
 2. Seria B- uniwersalne
 3. Seria D- nurkowe
 4. Seria F- force
 5. Seria H- czołowe
 6. Seria L- super lekkie
 7. Seria M- multifunkcjonalne
 8. Seria NEO- czołowe
 9. Seria P- profesjonalne
 10. Seria I- przemysłowe
 11. Seria SEO- czołowe sport
 12. Seria X- extreme
 13. Seria T- taktyczne
 14. specjalne
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net