Wczytuję dane...

Panorama Szwajcarii na okładkach Climbera

Panorama Szwajcarii na okładkach Climbera

Kilka tygodni temu wspominaliśmy o limitowanej edycji scyzoryków w wersji Classic. Wśród nich znalazły się projekty graficzne laureatów corocznego konkursu organizowanego przez markę Victorinox na projekt nadruku nowych okładek. W tym roku w konkursie wzięły udział 1424 prace, spośród których wyłoniono 10 najlepszych, zdaniem jury, wzorów. Wśród laureatów konkursu znalazł się pomysł polskiego autorstwa, który nosi nazwę Bicycle i jest dostępny w ofercie sprzedażowej firmy. Jednak co warto podkreślić, marka Victorinox stale się rozwija, i tak poza limitowaną edycją Classic właśnie zaprezentowała nową, kolekcjonerską wersję scyzoryków.

Scyzoryki Climber to model cieszący się dużym zainteresowaniem konsumentów. W tym roku, poza wersją oryginalną marka Victorinox zaproponowała zestaw 8 projektów okładek wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego- celidoru, na których części wykonano nadruk graficzny prezentujący najpiękniejsze panoramy znanych na całym świecie szwajcarskich miejscowości.

Warto nadmienić, że w większości są to stolice kilku wybranych kantonów- administracyjnych jednostek, z których składa się Szwajcaria. Na liście znaleźć można 2890 miast gminnych i 26 kantonów. W XVI w. były one dzielone na kantony leśne i miejskie. Każde z nich posiadało swój własny samorząd, z tego względu były one autonomiczne i posiadały prawo do posiadania własnej konstytucji, która zezwala na posiadanie własnego budżetu, armii, a także generuje zasady dotyczące m.in. języka urzędowego, który w każdym okręgu jest taki sam.

Powracając do okładek scyzoryki Climber to doskonała jakość ostrzy wykonanych ze stali nierdzewnej, której jakość doceniają klienci na całym świecie od ponad 120 lat. Zamknięte w ozdobnych okładkach ostrza zostały ułożone w 3 warstwach narzędzi. W składzie znalazły się dwa ostrza o różnej wielkości, korkociąg, otwieracz do puszek wyposażony w mały śrubokręt, otwieracz do kapsli ze śrubokrętem i przyrządem do zdejmowania izolacji. Dodatkowo w wyposażeniu znalazły się elementy mini w postaci szpikulca, kółka, wykałaczki i pęsetki.  

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net