Wczytuję dane...

Bagaże Victorinox najlepsze w podróży

Bagaże Victorinox najlepsze w podróży

Marka Victorinox to nie tylko zestawy ostrych noży wykonanych z najwyższej jakości stali, które doskonale sprawdzają się w warunkach domowych, jak i polowych. To także akcesoria wyposażenia takie, jak torby, plecaki, etui- czy to z grawerem czy nie, portfele, a nawet parasolki i zestawy walizkowe. Postanowiliśmy zaprezentować nieco spokojniejsze oblicze firmy, która znana jest z tego, że to właśnie na podstawie ich patentów od ponad 100 lat produkowane są najsolidniejsze ostrza i zestawy scyzoryków, rozpoznawane i doceniane na całym świecie, tak samo w światku militarnym, jak i demobilu.

Solidne wykonanie i dobra jakość materiałów, z których zostały wykonane torby i plecaki Victorinox to świetny wybór jeśli planujesz zakup walizki, która ma posłużyć lata podczas wyjazdów służbowych lub tych wakacyjnych podczas rodzinnych wypadów. To także plecaki dla mobilnych z możliwością przechowywania laptopów lub innych sprzętów elektronicznych. Powłoka wykonana ze specjalnego materiału pokrytego warstwą ochronnej powłoki zabezpieczającą przed opadami atmosferycznymi lub innymi czynnikami, które mogłyby zaszkodzić przechowywanej zawartości. Dodatkowo wygodne mocowanie na szelkach (do wyboru plecak klasyczny lub plecak na ramię) wyposażonych w regulację umożliwia wygodne przenoszenie bagażu bez obciążania ramion, a także doskonale sprawdzi się, jeśli Twoim środkiem transportu jest np. rower i poszukujesz wytrzymałej torby, która podczas jazdy nie będzie stwarzała żadnych niebezpiecznych sytuacji.


Poza plecakami, które raczej mają służyć do codziennego użytku, w ofercie firmy znajdziemy również walizki na kółkach o różnej wielkości i pojemności tak, aby bez problemu dobrać odpowiednią do własnych potrzeb rozmiar. W asortymencie odnaleźć możemy walizki materiałowe i wykonane z wysokiej jakości poliwęglanu wyposażone w system zamków, które zostały objęte dziesięcioletnią gwarancją konsumenta. Solidny uchwyt z regulacją wysokości, oraz wytrzymałe kółka pozwolą na sprawny transport bagażu nawet przy dużym obciążeniu. Ponadto funkcjonalny system podziału przestrzeni do pakowania pozwala na doskonałe rozplanowanie rozmieszczenia bagażu, a także zabezpieczenie go w taki sposób, aby w trakcie podróży nie zmienił on swojej lokalizacji i nie uszkodził pozostałych przedmiotów. Walizki Victorinox spełniają międzynarodowe standardy pod względem ciężaru, jak i wymiarów (IATA) dlatego idealnie sprawdzą się jako bagaż w środkach transportu, które posiadają specjalne wymogi co do wielkości przewożonych rzeczy. Dodatkowo, walizki Victorinox zostały wyposażone w specjalny system zamków komibacyjnych, których kody możesz zarejestrować na stronie producenta, na wypadek, gdyby zostały one utracone.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net