Wczytuję dane...

SwissChamp Plus- scyzoryk dla prawdziwych survivalowców

SwissChamp Plus- scyzoryk dla prawdziwych survivalowców

125 lat doświadczenia pozwoliło na dopracowanie technologii produkcji narzędzi do perfekcji i stanu niezawodności w każdych, możliwych warunkach. Sprawdzone przez szwajcarską armię w warunkach militarnego zagrożenia słyną z doskonałej jakości materiału, który objęty został dożywotnią gwarancją.

scyzoryk victorinox SwissChamp Plus

Historia marki Victorinox skupia się na początkowej produkcji noży stosowanych do wyposażenia bagnetów wojskowych, produkcji ostrzy noży oficerskich a następnie kondensacji i zamknięciu wszystkich najbardziej potrzebnych przyrządów, których może potrzebować żołnierz armii w małym, kompaktowym scyzoryku. Od zawsze Victorinox związany był z dostarczaniem broni białej i wyposażenia narzędziowym oddziałów militarnych. W czacie spoczynku i pokoju z powodzeniem przeniósł się na grunt rynkowy w swojej ofercie zawierając ostre wyposażenie artykułów kuchennych, a scyzoryki początkowo przeznaczone na wyposażenie standardowe armii sprowadzono do demobilu, gdzie odnalazły się doskonale w rękach cywilów. W zależności od zapotrzebowania aktualnie Victorinox może pochwalić się bardzo szerokim wachlarzem akcesoriów oraz scyzoryków, których elementy składowe można dopasować indywidualnie pod kątek potrzeb i przeznaczenia. Ogromnym powodzeniem cieszą się podstawowe wersje scyzoryków, które zostały wyposażone w ostry nóż, nożyczki, otwieracze do puszek i konserw zestaw śrubokrętów, wykałaczki pęsety i pilniki, po bardziej wyspecjalizowane egzemplarze dedykowane amatorom majsterkowania lub zawodowym mechanikom, kończąc na modelach, których spektrum zastosowania jest tak szerokie, że z powodzeniem może zastąpić domową szafkę budowlaną.


Takim produktem może być SwissChamps Plus- zestaw, który odpowiada na wszystkie potrzeby zapalonych survivalowców. W eleganckim, skórzanym etui z możliwością grawerunku znalazł się wielofunkcyjny scyzoryk, wyposażony w ponad 30 elementów, a także podręczny kompas DMT, w którego składzie również zawarto dodatkowe akcesoria takie, jak osobne miarki (jedna w centymetrach, druga w calach), kompas, poziomice, lupę o dużej ogniskowej, a także termometr (innowacja) z miarą Celsjusza i Fahrenheita. Co do samego scyzoryka, to niebywała gratka dla miłośników aktywności outdoorowej, którzy nie wyobrażają sobie weekendu spędzonego w miejskiej dżungli. Ze względu na bogate wyposażenie osłonięte wzmocnionymi okładkami sprawdzi się podczas wykonywania wszelakich zadań: dwa ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, piłka do drewna, pilnik wyposażony w funkcję pilnika i piłki do metalu, skrobak do ryb z przyrządem do zdejmowania haczyków, miarką, dodatkowo kombinerki z przecinakiem do drutu i zaciskaczem ciężarków, hak wielofunkcyjny, otwieracz do konserw wyposażony w płaski miniśrubokręt, otwieracz do kapsli ze śrubokrętem i przyrządem do zdejmowania izolacji. Należy podkreślić, że ilość śrubokrętów w tym modelu jest imponująca i z powodzeniem sprawdzą się podczas operacji na szerokim spektrum śrub i otworów. Dodatkowo scyzoryk posiada elementy wyposażenia standardowego w postaci korkociągu, kółka, szpikulca, igły nierdzewnej, wykałaczki, nożyczek i pęsety.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net