Wczytuję dane...

Scyzoryki sportowe- Skipper, Fisherman i GolfTool Victorinox

Scyzoryki sportowe- Skipper, Fisherman i GolfTool Victorinox

Marka Victorinox to przede wszystkim precyzja wykonania, doskonała jakość materiałów przy funkcjonalnym designie, która zawarta została w scyzorykach- poręcznych narzędzia do wszystkiego! Dosłownie. Projektanci firmy dbają o ciągły rozwój adaptując rodzinną tradycję produkcji w ciągle nowych projektach- począwszy od kompaktowej wersji SwissCard, o której pisaliśmy w poprzednim poście, CyberTool- narzędziówce dla amatorów majsterkowania i zawodowych technikach, kończąc na kolekcjonerskich gadżetach podarunkowych.

Szeroki wachlarz scyzoryków i noży przedstawia seria sportowa dedykowana różnym dziedzinom, których osprzęt został zaplanowany tak, aby sprawdzić się w konkretnej sytuacji.

Do dyspozycji klientów przeznaczone zostały takie akcesoria jak:

Scyzoryk victorinox FishermanScyzoryk Wędkarski Angler lub Fisherman poza podstawowym wyposażeniem scyzoryka w duże, wysuwane ostrze, śrubokręty, otwieracze do puszek i kapsli, pilnikiem, wykałaczką i pęsetą, w jego składzie znalazły się pożądane elementy jak skrobak do ryb z przyrządem do zdejmowania haczyków, miarka, kombinerki do przecinania drutu wraz z zaciskiem ciężarków. 

Scyzoryk Żeglarski Skipper to rarytas dla wszystkich miłośników weekendowych wypadów na żagle, jak i zapalonych żeglarzy, którzy nie wyobrażają sobie urlopu bez szantów i delikatnego kołysania łodzi. Dla tych klientów marka Victorinox złożyła scyzoryk wyposażony w duże ząbkowane ostrze, którym z łatwością przetniesz każdy materiał, kombinerki do zdejmowania izolacji i otwieraczem do kapsli, a także dodatkową ich parą przeznaczoną do przecinania drutu i zaciskania ciężarków.

Victorinox to również idealne rozwiązanie dla techników i osób zajmujących się zawodowo bezpieczeństwem. W tym wypadku do zaproponowania mają komplet narzędzi ResqueToolInnowację stanowi scyzoryk dedykowany miłośnikom konnej jazdy. Scyzoryki Equestrian z tej serii zostały wyposażone w akcesoria do oczyszczania kopyt. Natomiast Golf Tool Victorinox to odpowiedź dla lubiących niedzielne popołudnia spędzić na zielonej murawie pól golfowych. Dla tych zaprojektowano minimalistyczne narzędzie zawierające przyrząd do naprawy murawy, znacznik pozycji piłki, dziurkacz do podstawek, przyrząd do czyszczenia główki kija i standardowe wyposażenie w postaci dużego ostrza, nożyczek, pęsety i wykałaczki.


INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net