Wczytuję dane...

Bądź gotowy na grzybobranie z nożem OPINEL N°08 Mushroom !

Bądź gotowy na grzybobranie z nożem OPINEL N°08 Mushroom !

Niezbędny dla każdego miłośnika grzybobrania nóż OPINEL N°08 Mushroom wyposażony jest w szczotkę z włosia dzika oraz ostrze z ząbkowanym grzbietem. Dzięki niemu zbieranie i oczyszczanie grzybów będzie łatwe jak nigdy przedtem.

 

Ostrze ze stali nierdzewnej.

Stal nierdzewna to stal stopowa. Dodatek chromu zwiększa jej odporność na korozję. Stal nierdzewna nie wymaga specjalnej konserwacji.

 

Rękojeść  z drewna bukowego.

Najczęściej używanym drewnem do produkcji uchwytów noży  Opinel jest buk. Pochodzący z Francji buk jest twardy, trwały i łatwy w obróbce. Przy jednorodnym wyglądzie, jego jasny kolor zmienia się od żółtego do różowego. Charakteryzuje się obecnością licznych małych ciemnych kresek.

 

Pierścień bezpieczeństwa.

Wynaleziony przez Marcela Opinela w 1955 r. pierścień zabezpieczający Virobloc jest montowany we wszystkich nożach składanych od nr 06. Wycięty ze stali nierdzewnej Virobloc ma dwie sekcje, jedną stałą i jedną przesuwną. Oprócz zablokowania ostrza w pozycji otwartej (bezpieczeństwo użytkowania), możliwe jest teraz zablokowanie ostrza w pozycji zamkniętej (bezpieczeństwo w transporcie).

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net