Wczytuję dane...

Najlepszy prezent na świecie - dla wszystkich którzy kochają szwajcarskie produkty i nie są to sery

Najlepszy prezent na świecie - dla wszystkich którzy kochają szwajcarskie produkty i nie są to sery

Pamiętajcie o bliskich i przyjaciołach! Obdarowując jesteście wielcy, dajecie szczęście i radość ukochanym osobom!

W czasach, kiedy liczy się każda minuta nie warto odkładać rzeczy na później, trzeba cieszyć się z urodzin, imienin, uroczystości rodzinnych. Pamiętać o znajomych, celebrować wspólne sukcesy, rocznice. Nie czekajcie! Rok 2020 pokazał nam wszystkim co tak naprawdę liczy się w życiu. 

Czy w jakiś specjalny sposób możemy podkreślić wagę uroczystości?

Oczywiście, nawet skromny upominek będzie doceniony. Proszę wyobrazić sobie, że osoba obdarowana otrzyma np. praktyczne narzędzie i zawsze, kiedy będzie ono w użyciu pomyśli o nas. Zawsze będzie to radość i szczęście, które wraca do Was z podwójną mocą! Dodatkową frajdą jest oznaczenie produktu imieniem, nikiem lub dedykacją. 

Co podarować?

Na pewno coś co jest praktyczne i użyteczne. Zależy od preferencji i zainteresowań, może to być np. scyzoryk szwajcarski, np. classic Victorinox a pod nazwą classic mamy również Swisscard (biznesowy niezbędnik w formie karty kredytowej z narzędziami) jak również szeroki wybór latarek z USA firmy Maglite. 

Ciekawie i na pewno praktyczne są produkty na wycieczkę lub kemping produkowane w Szwecji firmy LighMyFire. Posiadamy szereg praktycznych narzędzi do przycinania drzewek, krzewów. No i hit, nóż dla grzybiarzy z Francji firmy Opinel. 

Wszystkie upominki jak wspomniałem wyżej można personalizować, czyli wykonać na nich grawer laserowy np. specjalną dedykację lub np. imię właściciela zarówno na ostrzu lub okładzinie będzie niepowtarzalnym prezentem. 

Poniżej mały przykład naszych możliwości jako doskonałego prezentu. Na pewno, każdy z Was znajdzie coś na swoją kieszeń w 1000 produktów, które oferujemy.

Uwaga! Składając zamówienie za ponad 350 PLN i opłacają je - transport jest gratis!  Wyślemy zamówione produkty pod wskazany adres. 

Aha, na niektóre produkty gwarancja dożywotnia. Czyli prezent staje się ponad pokoleniowy. 

BOK scyzoryki.net

Scyzoryki Victorinox

Victorinox

Grwerowanie prezent

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net