Wczytuję dane...

Czy jak zabraknie prądu będziesz bezpieczny? Co zrobić, jak przeżyć? Czy może wystąpić taka sytuacja?

Czy jak zabraknie prądu będziesz bezpieczny? Co zrobić, jak przeżyć? Czy może wystąpić taka sytuacja?

Każdy powinien mieć minimum jedną latarkę w domu. Polacamy latarki, które bardzo dobrze się sprzedają, ponieważ nasi Klienci wiedzą najlepiej co jest dobre. 

Wracając do tematu braku prądu. Zawsze jest tak, że kiedy będziemy potrzebować oświetlenia, nie będzie można go kupić lub baterie będą wyczerpane. Czy istnieje taka możliwość, że nie będzie prądu? Zawsze może się tak wydarzyć, że zostaniemy pozbawieni eleketryczności a przyczyny mogą być różne. Dlatego mądry Polak po szkodzie, muszę stwierdzić, że tak obecnie nie jest. Dlatego nasze, przepraszam Wasze rekomendacje odnośnie Maglite latarek.

Latarka Maglite Solitaire LED J3A012

Bestseller wśród naszych latarek Led. Odporna na ekstremalne warunki atmosferyczne (np. deszcz), lekka i wytrzymała – to Maglite Solitaire. Zapewni nam spokój i bezpieczeństwo podczas poruszania się po zmroku. Dodatkowo dzięki swoim rozmiarom i poręczności może posłużyć jako breloczek do kluczy, ale niech was to nie zmyli, bo mimo to zasięg światła sięga 61m. Jest w stanie nam pomóc w banalnych sytuacjach takich jak np. brak światła na klatce schodowej czy też awaria prądu.

 

Latarka Mini MAGLITE LED AA SP22017

To kolejna „perełka” wśród latarek. Dostępna w czterech kolorach, siedemnastocentymetrowa, niezwykle popularna, latarka Mini MAGLITE LED. Zasięg jej światła wynosi 145m, a waga 117g. Ta latarka posiada wbudowany elektroniczny przełącznik umożliwiający emitowanie światła w czterech trybach: - normalnym, - oszczędnym, - błyskowym, - sygnalizacyjnym SOS. Nieoceniony towarzysz każdej wieczornej wędrówki jak i pomocnik podczas majsterkowania i napraw. Latarka może świecić nieprzerwanie około 11 godzin w trybie normalnym i 32 godziny w trybie oszczędnym.

 

Latarka MagLite 3D LED ML300L LED S3015 ST33015L

Teraz coś dla fanów outdoor’u, firm ochraniających mienie, ale przydatna również w domu i na drodze - latarka MagLite 3D. Mocna, solidna latarka diodowa, świecąca aż na 406m (wow). Czas jej pracy może wynosić 117h. Duży, efektywny reflektor zapewnia możliwość regulowania skupienia wiązki światła. Z nią każda rzecz, nawet odległa, nie umknie twojemu wzrokowi po zmroku.

DDDLatarka Maglite

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net