Wczytuję dane...

Prezent na święta - co kupić? Scyzoryk Spartan klasyczny lub inny...............

Prezent na święta - co kupić? Scyzoryk Spartan klasyczny lub inny...............

Zbliżają się święta, a co za tym idzie, czas obdarowywania bliskich prezentami. Niełatwo jest znaleźć upominek, który będzie stylowy, funkcjonalny, a do tego uniwersalny.

Spartan scyzoryk

Naszą propozycją jest Spartan - scyzoryk szwajcarski od firmy Victorinox.


Jest to jeden z bestsellerów wśród noży armii szwajcarskiej. Mimo swojego niepozornego wyglądu Spartan wyposażony jest w aż 12 narzędzi. Posiada on dwa ostrza wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej odpornej na korozję. Pierwsze długie ostrze, niezwykle poręczne, świetnie sprawdzające się w większości sytuacji. Drugie mniejsze, przydające się do bardziej precyzyjnych prac W wyposażeniu tego scyzoryka możemy także znaleźć na przykład pęsetę, śrubokręt, otwieracz do kapsli, jak i korkociąg. Spartan sprawdzi się zarówno w pracy, na wycieczce, a nawet w domu podczas najprostszych czynności, takich jak np. dokręcenie śrubki czy otworzenie butelki. To pokazuje wielofunkcyjność tego szwajcarskiego scyzoryka. Jest to z pewnością dobry pomysł na prezent – przydatny a do tego, nie drogi.
Kolejnym jego atutem jest waga, która wynosi zaledwie 60g! To pozwala bez problemu mieć go zawsze przy sobie. Aby scyzoryk długo nam posłużył i zachował swój nienaganny wygląd można dokupić do niego specjalny pokrowiec. Ochroni on nasz podarek przed ewentualnymi zadrapaniami i otarciami.

W naszym sklepie scyzoryk Spartan można znaleźć w kilku wariantach kolorystycznych od klasycznej czerwieni po stylowy niebieski. Dodatkowo każdy scyzoryk można spersonalizować po przez unikalny grawer oraz specjalne etui, które będzie idealną oprawą naszego prezentu.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net