Wczytuję dane...

Szwajcarski scyzoryk SWIZA jak się sprawdza w podróży?

Szwajcarski scyzoryk SWIZA jak się sprawdza w podróży?

Scyzoryk Swiza –niezbędny w podróży!

W dzisiejszych czasach podróże stają się nieodłączną częścią życia większości z nas. Jadąc gdzieś staramy się zabierać rzeczy najbardziej potrzebne, wielofunkcyjne, zajmujące mało miejsca i dodatkowo lekkie.
Tak opisać można nasze scyzoryki od firmy Swiza. Nie dość, że zajmują mało miejsca, to do tego są poręczne i funkcjonalne.

 

Wyposażone w wiele przydatnych narzędzi scyzoryki Swiza sprawdzają się w praktycznie każdej sytuacji. Nóż i piłka idealnie sprawdzają się aby pokroić czy też uciąć kawałek potrzebnej nam rzeczy. Dodatkowo nożem można świetnie odciąć niepotrzebne nitki czy tez metki od naszych pamiątek i ubrań.
Scyzoryki wyposażone są tez w pesetę, która z łatwością pomoże nam wyjąć drobne rzeczy jak i wyregulować brwi.
Posiadają one także otwieracz do butelek, a niektóre z modeli także korkociąg. Dzięki nim będziemy w stanie otworzyć swój ulubiony napój w każdym miejscu i o każdej porze.

          

Funkcjonalność scyzoryka jesteśmy w stanie udowodnić chociażby zwykłym wypadem na plażę. Swiza ułatwi nam tam wiele rzeczy jak otworzenie jedzenia czy też picia, a tym samym udowadnia, że jest warto nosić ją przy sobie.

Scyzoryki SWIZA objęte są wieczystą gwarancją na wszelkie wady materiałowe i fabryczne. Mimo to odznaczają się dużą wytrzymałością. To oznacza, że są w stanie spędzić z nami wiele wspaniałych podróży.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net