Wczytuję dane...

NAJPOPULARNIEJSZE SZWAJCARSKIE SCYZORYKI SWIZA w ostatniej dekadzie na scyzoryki.net

NAJPOPULARNIEJSZE SZWAJCARSKIE SCYZORYKI SWIZA w ostatniej dekadzie na scyzoryki.net

NAJPOPULARNIEJSZE SZWAJCARSKIE SCYZORYKI SWIZA w ostatniej dekadzie w sklepie scyzoryki.net

 

 

Scyzoryk - Swiza D03

Scyzoryk Szwajcarski Swiza - D03, to ulepszony szwajcarski scyzoryk z super nowoczesnym designem. Posiada wiele zalet, takich jak na przykład ergonomiczne okładziny czy też szereg przydatnych narzędzi. Można w nim znaleźć między innymi otwieracz do butelek, pęsetę, 5-zwojowy korkociąg, wkrętak płaski, wcięcie do zdejmowania izolacji, blokowane ostrze oraz wiele więcej. Dodatkowo zaprojektowany został dla prawo jak i leworęcznych. Ergonomiczny pewny chwyt, miękkie w dotyku okładziny oraz dostępne narzędzia, czynią z niego najwygodniejszy i najłatwiejszy w użyciu scyzoryk, który do tej pory powstał w świecie. Scyzoryk odznacza się też swoją lekkością – waży zaledwie 85g! Posiada też dożywotnią gwarancję i parę wariantów kolorystycznych.

 

Swiza TT03 – scyzoryk na kleszcze

Innowacyjny scyzoryk marki Swiza, jedyny w swoim rodzaju, czyli tick tool. Ten stylowy szwajcarski scyzoryk, jako jeden z nielicznych posiada bardzo przydatne kleszczołapki. Są one bardzo skuteczne, pozwalają bowiem jednym ruchem szybko i bezboleśnie usunąć kleszcza. Scyzoryk został wyposażony w dwie warstwy narzędzi oraz gumową oprawę SOFTGRIP. TT03 posiada 11 funkcji takich jak na przykład ostrze z bezpieczną blokadą, kleszczołapki ze szkłem powiększającym, korkociąg, pęsetę i otwieracz. Scyzoryk można znaleźć w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki swojej dożywotniej gwarancji, można cieszyć się nim wiecznie.

 

Swiza D01 Szwajcaria

Stylowy, poręczny, ergonomiczny, czyli nasz D01. Posiadający takie narzędzia jak szydło, korkociąg, rozwiertak, pęsetę oraz super bezpieczne blokowane ostrze o długości 75mm. Szereg kolorów do wyboru sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć swój ulubiony.  Dzięki wyciętej szczelinie otwieranie scyzoryka jest łatwe dla osób praworęcznych i leworęcznych. Solidna antypoślizgowa powierzchnia i nowoczesny design dodają scyzorykowi charakteru. Dodatkowo scyzoryk objęty jest wieczystą gwarancją. Scyzoryk Swiza jest wysoce odporny i posiadający najwyższej jakości powłokę PVD.

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Dlaczego scyzoryki szwajcarskie SWIZA są takie popularne?

Scyzoryki szwajcarskie SWIZA cechuje troska o bezpieczeństwo użytkowania, wszystkie posiadają bezpieczną blokadadę. Drugą rzeczą jest ergonomiczny kształ, ktróy został opracowany aby był przyjazny użytkownikowi. Swiza to więcej niż scyzoryk, to pasja, kreatywność - nowe spojrzenie na doskonalenie wyrobu. 

Czy scyzoryki są produkowane w Szwajcarii?

Tak scyzoryki w 100% są produkowane przez Szwajcarów w Szwajcarii.

 

Czy to prawda, że cechują się trwałością i długowiecznością?

Tak, wszystkie scyzoryki szwajcarskie Swiza posiadają wieczystą gwarancję, oznacza to, że producent gwarantuje dożywotnie funkcjonowanie scyzoryków.

 

Czy okładziny to zwykły plastyk? 

Nie okładzin to Sofftgrip, tworzywo miękkie współpracujące z ręką, Kolory od maskujących do ułatwiąjących ich znalezienie. 

 

Czy scyzoryki SWiZA są popularne w Polsce?

Tak, scyzoryki są bardzo popularne w Polsce, zarówno kupowane jako niezbędne narzędzie podczas każdej podróży, na biwaki jak również na prezent co jest bardzo widoczne przed popularnymi imieninami oraz doskonały prezent na urodziny Standardem jest Boże Narodzenie jako super prezent wielopokoleniowy.

Coraz więcej firm poszukuje prezentów kojarzonych z jakością, dlatego SWIZA staje się prezentem wizerunkowym wzmacniającym. Firmy odchodzą od tanich długopisów, psujących latarek, nożyków niewiadomego pochodzenia. Proszę wyobrazić sobie gadżet, który służy lata naszemu klientowi na którym zostało np. wygrawerowane laserowo logo. 

Czy marka Swiza ma produkty przeznaczone dla  najmłodszych?

SWIZA znana jest dbałości o szczegóły stąd SWIZA Junior, która posiada różne wersje np. z piłką do drewna, specjalne kolory powodują łatwe odnalezienie scyzoryka. Specjalnie zaprojektowane i naostrzone ostrze nie pozwala na wbicie jego (jest zaokrąglone).   

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net