Wczytuję dane...

Pomysły na prezenty i to nie tylko świąteczne

Victorinox – scyzoryk idealny

Jedynym z najbardziej sprawdzonych rozwiązań, które idealnie sprawdzą się jako prezent świąteczny – w szczególności dla męskiego grona odbiorców – jest nic innego, jak markowy scyzoryk szwajcarski Victorinox. Funkcjonalny, elegancki, a przede wszystkim pomocny w sytuacjach wymagających użycia dobrej jakości ostrza, będzie strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza, jeśli dobierzemy odpowiedni model scyzoryka dla bliskiej nam osoby, którą planujemy obdarować. Decydując się na zakup produktu tego typu, powinniśmy przede wszystkim zaznajomić się z posiadanymi przez niego funkcjami oraz narzędziami, aby w pełni być przekonanym co do słuszności jego zakupu. W tym wypadku markowe propozycje Victorinox, oferują swoim użytkownikom wiele ciekawych funkcji – od prostego scyzoryka z pojedynczym ostrzem, po bardzo wiele użytecznych narzędzi i niezliczone gadżety. Jeśli wybór spośród tak wielu możliwości sprawia nam problemy, należy skupić się na tych najbardziej uniwersalnych oraz podstawowych modelach. Jednym z nich jest scyzoryk szwajcarski Victorinox Spartan. Posiadający 12 najprostszych i najbardziej potrzebnych narzędzi, wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, sprawi osobie obdarowanej wiele radości. Przede wszystkich, zaskoczy swoją niebywałą funkcjonalnością oraz eleganckim wyglądem.

scyzoryk spartan

Multitool, zamiast scyzoryka

Jednak, na co powinniśmy zdecydować się w wypadku, gdy bliska nam osoba posiada już ten kultowy scyzoryk? Dobrym rozwiązaniem na ten problem, jest nic innego jak poręczny multitool – nowoczesne narzędzie wielofunkcyjne, którego nie może zabraknąć. Multitool jest niczym innym, jak ulepszoną o wiele przydatnych funkcji, wersją scyzoryka o znacznie pomniejszonym ostrzu. Nóż bowiem, chociaż nadal potrzebny, nie gra w tym przypadku głównej roli. Ta mieszcząca się w kieszeni naszych spodni, przenośna „skrzynka z narzędziami”, stanowi doskonałe rozwiązanie na prezent przeznaczony nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Mały, poręczny, bardzo często również stylowy, multitool sprawdzi się praktycznie w każdej kryzysowej sytuacji, wymagającej użycia specjalistycznych narzędzi. Podobnie jak w przypadku scyzoryków szwajcarskich, mamy możliwość wyboru pomiędzy wieloma ciekawymi modelami tego wielofunkcyjnego produktu, które różnią się od siebie pod względem umożliwiających nam funkcji oraz zawartymi w nich narzędziami. Do jednych z najpopularniejszych w tym wypadku, a zarazem podstawowych markowych propozycji, należy Leatherman Rev. Multitool z dwunastoma różnymi funkcjami, wyposażonym w specjalną blokadę noża, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa jego użytkownikowi. Model ten, wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej (zarówno jego szkielet, jak i narzędzia), co ma znaczny wpływ na jego żywotność w trakcie użytkowania. Decydując się na te kompleksowe rozwiązanie, jakim są przenośne narzędzia w formie multitoola, możemy liczyć na pozytywne odebranie naszego podarku oraz wielką radość płynącą z jego rozpakowywania.

scyzoryk

Świąteczne podarki z Scyzoryki.net

Chcąc zapewnić sobie źródło pomysłów na tegoroczne prezenty, koniecznie zapoznaj się z naszymi aktualnymi propozycjami. Nasza oferta obejmuje nie tylko markowe ostrza szwajcarskie Victorinox, czy użyteczny wspomniany multitool Leatherman Rev lub równie popularny Leatherman Squirt PS4, ale także wiele innych, równie ciekawych rozwiązań. Eleganckie etui na scyzoryk, możliwość wykonania dowolnego grawera na powierzchni noża lub głowni produktu, funkcjonale gadżety kierowane dla podróżników oraz sportowców, czy szczelne bidony marki LaPLAYA – to i o wiele więcej, czeka na Ciebie wśród naszych świątecznych propozycji. Zadbaj o odpowiedni prezent już dziś, podaruj swoim bliskim coś wyjątkowego.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net