Wczytuję dane...

Eleganckie etui na scyzoryk

Scyzoryki dla każdego 

Utarło się, iż scyzoryk należy do jednego z najbardziej męskich przedmiotów, na jakie można pokusić się w przypadku planowanego prezentu. Elegancki, poręczny, a przede wszystkim użyteczny jest elementem wyposażenia, jakiego nie może zabraknąć pod ręką żadnemu z panów. Jednak, wbrew ogólnej opinii scyzoryk, bądź też praktyczny multitool, stanowią również świetne rozwiązanie dla współczesnych kobiet. Co więcej, obecnie produkowane scyzoryki o szerokim zastosowaniu, projektowane są również z myślą o najmłodszych. Za przykład może nam posłużyć rozpoznawalna na całym świecie marka Victorinox, która wypuszcza na rynek spory przekrój modeli, kierowany dla różnych grup wiekowych lub płci. Tym sposobem, bez problemu znajdziemy odpowiedni przedmiot wyposażony w najprostsze narzędzia potrzebne młodym majsterkowiczom oraz harcerzom, albo też elegancki, kolorowy scyzoryk dla kobiecego grona odbiorców. Nie należy zatem obawiać się, iż scyzoryk zostanie odebrany w sposób negatywny, jako świąteczny prezent. To funkcjonalne rozwiązanie, które z łatwością można dobrać pod kątem potrzeb osoby, jaką planujemy nim obdarować. 

Prezent z dodatkiem

Decydując się na zakup scyzoryka jako prezentu, możemy pokusić się także na  jego nieco większe spersonalizowanie, niż tylko te ograniczające się do doboru odpowiednich narzędzi wchodzących w skład danego modelu. Istnieją dwa proste sposoby na dopasowanie podarunku pod obdarowywaną osobę – pierwszym z nich jest kupno eleganckiego etui, które pozwoli na bezpieczne przechowywanie naszego prezentu. Jako dodatek, będzie nadawał całkowicie innego charakteru wręczanemu scyzorykowi. Skórzane etui sprawi, że podarowany przez nas prezent będzie uchodził za o wiele bardziej luksusowy, czy też prestiżowy. Będzie o wiele bardziej „drogim” dla jego użytkownika podarunkiem, niż zwykły, goły scyzoryk bez stylowej osłony. Oprócz ładniejszego i estetycznego wyglądu, etui będzie pełnić również rolę bezpiecznego opakowania, chroniącego narzędzie przed niszczeniem się. Wybierając skórzane etui jako dodatek, w znacznym stopniu przyczynimy się do przedłużenia żywotności danego scyzoryka.  
etui na scyzoryk
Drugim sposobem na większą personalizację scyzoryka jest zlecenie wykonania personalnego grawera na ostrzu noża lub bezpośrednio na skórzanym etui. W ten sposób, dowolnie będzie można ozdobić, naznaczyć, zadedykować wybrany przez nas produkt i sprawić najbliższym o wiele większą niespodziankę oraz radość z otrzymanego podarunku. Scyzoryki z dedykacją to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli pragnie się upamiętnić dany moment, albo też wyryć na stałe na nich swoje imię. Tym samym, scyzoryk zyskuje podwójne znacznie – jako wielofunkcyjny i użyteczny przedmiot, ale także jako ponadczasowa pamiątka. 

Oferta Scyzoryki.net lekiem na przedświąteczną gorączkę zakupów 

By oszczędzić sobie niepotrzebnej nerwówki, wynikających z przedświątecznej gorączki zakupów robionych na ostatni moment, warto już zawczasu rozejrzeć się za odpowiednimi prezentami dla naszych bliskich. Pomocna może się okazać się w tym wypadku specjalnie przygotowana dla tej okazji oferta naszego sklepu internetowego. Scyzoryki.net to bowiem istna kopalnia inspiracji oraz szeroki wybór produktów, które z pewnością sprawdzą się jako idealny prezent dla ukochanej osoby. Markowy scyzoryk, skórzane etui, poręczny multitool oraz wiele innych, równie ciekawych propozycji, znajdziesz teraz wśród naszej oferty. Co więcej, w razie takiej potrzeby i życzenia naszych klientów, chętnie wykonamy stylowy grawer na powierzchni ostrza noża lub skórzanego etui. Decydując się na jeden z dostępnych w naszym sklepie produktów, decydujesz się na udany oraz spersonalizowany prezent, którym obdarowana osoba będzie cieszyć się przez długie lata. 
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net