Wczytuję dane...

Narzędzia zamknięte w formie karty kredytowej, czyli Swisscard

Tam gdzie scyzoryk nie może...


Biorąc udział w jakimkolwiek oficjalnym spotkaniu towarzyskim, gdzie wielkim nietaktem byłoby zabranie zdużym narzędziem do noszenia go przy sobie w kieszeni naszych eleganckich spodni. Pomimo swojego przeznaczenia i niezwykłej funkcjonalności, nie zawsze też stanowi on pożądany element składający się na nasze wyposażenie. Nie będziemy mogli zabrać go ze sobą na teren festiwalu muzycznego, wydarzeń kulturalnych, do muzeum, czy do budynku którejkolwiek z instytucji państwowych. Niestety w przypadku oficjalnych spotkań oraz wydarzeń,
scyzoryk traktowany jest na równi z niebezpieczną bronią. Dlatego wybierając się w jedno z takich miejsc, chcąc nadal mieć pod ręką jakąś alternatywę dla niechcianych niespodzianek, najlepiej zaopatrzyć się w nic innego, jak Swisscard.


… tam Swisscard wspomoże.


Jako produkt znanej i lubianej na całym świecie marki Victorinox, zajmującej się produkcją jednych z najlepszych scyzoryków na rynku, Swisscard stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie mieć w zanadrzu funkcjonalne narzędzia, niezależnie od sytuacji. Swisscard można określić jako kompaktowy scyzoryk, który posiada najpotrzebniejsze, podstawowe akcesoria. Te znów, zostały w tym przypadku rozłożone dosłownie na płasko, po czym sprytnie ukryte w niewielkiej prostokątnej obudowie, przywodzącej na myśl nasze karty płatnicze. Dzięki swojej charakterystycznej konstrukcji, wpływającej na niewielki oraz poręczny rozmiar, produkt marki
Victorinox można na przykład schować w przegrodzie portfela. Oznacza to przede wszystkim oszczędność miejsca, a także możliwość wnoszenia najistotniejszych narzędzi wszędzie tam, gdzie wydaje nam się, że będziemy ich potrzebować. A wszystko to, bez konieczności przekazywania do depozytu naszego płaskiego zestawu ochronie.

swisscard - victorinox kolor


Swisscard- trochę inny scyzoryk

W swojej najbardziej podstawowej wersji, Swisscard składa się najczęściej z czterech rodzajów śrubokręta, ostrza do otwierania listów, szpilki, wykałaczki, pęsety, długopisu oraz linijki w centymetrach i calach. To najbardziej powszechne akcesoria, które z pewnością znajdą swoje zastosowanie w codziennych sytuacjach. Na szczęście, marka Victorinox nie ogranicza się jedynie do tych rozwiązań. W wersjach rozszerzonych można doszukać się nawet lupy, niewielkiej latarki LED czy nożyczek. Ten specyficzny, płaski scyzoryk jest z pewnością jednym z bardziej przemyślanych produktów, jakie szwajcarska firma oferuje swoim klientom.


 swisscard - victorinox niebieski


Swisscard to nie tylko płaskie akcesoria, pełniące rolę specyficznego mutltitoola w Twoim portfelu. To także doskonały pomysł na prezent dla każdej osoby, która poszukuje dobrej alternatywy dla scyzoryka. Poręczny, niewielki i bardzo stylowy, zmieści się w każdym portfelu oraz każdej kieszeni, bez żadnego problemu.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net