Wczytuję dane...

Wyjątkowy prezent – multitool

Multitool to, najprościej ujmując, rodzaj nowoczesnego narzędzia wielofunkcyjnego. Najczęściej niewielkich rozmiarów, tak aby zmieścić się w każdej z kieszeni spodni, stanowi łatwe i idealne rozwiązanie dla przenośnej „skrzynki z narzędziami”. Jako pomysł, narodził się już wiele tysięcy lat temu, jednak dopiero we współczesnym świecie, pojawił się w swojej pełnej okazałości. Multitool jest wszystkim tym, czego potrzeba nam zawsze pod ręką. Mały, poręczny, często też, bardzo stylowy. Chociaż w naszej kulturze utarło się, iż jest on przeznaczony wyłącznie do męskiego grona odbiorców, multitool powinien znaleźć się również na wyposażeniu każdej kobiety. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy może okazać się przydatny.


Mała rzecz, a cieszy


Czy narzędzie wielofunkcyjne, może być rozpatrywane w kategorii wyjątkowego prezentu dla danej osoby? Zdecydowanie tak! Chociaż może się nam wydawać, iż nie jest to najbardziej oryginalny oraz spersonalizowany rodzaj podarunku,
multitool stanowi bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Jego wyjątkowy charakter, dostępne w różnych wersjach narzędzia, a także wygląd – to coś, co czyni go wyjątkowym prezentem. Nie istotne czy osoba obdarowana takim prezentem, będzie traktować multitool jako gadżet, czy jako „skrzynię z narzędziami”. Pewne jest to, że wybór wielofunkcyjnego multitool'a, będzie po prostu strzałem w dziesiątkę.Szwajcarska jakość


Zakup narzędzia wielofunkcyjnego, chociaż należy do najprostszego rozwiązania dotyczącego wyboru użytecznego prezentu, nie oznacza wcale jego niskiej wartości.
Multitool, aby być w pełni funkcjonalnym, musi przede wszystkim być dobrze wykonany. Przykładem wysokiej jakości, idącej w parze z użytecznością, są produkty proponowane przez znaną na całym świecie, szwajcarską markę Victorinox. Jej kultowe scyzoryki, charakteryzują się niespotykaną wręcz trwałością. Nie inaczej jest z produkowanymi przez markę narzędziami wielofunkcyjnymi. Funkcjonalne, przemyślane, doskonale wyważone, a przede wszystkim estetyczne – stanowią niezwykłą szwajcarską jakość, jaką każdy powinien nosić w swojej kieszeni.


Trudny wybór


Decydując się na multitool, musimy zastanowić się również nad tym, jakie narzędzia będzie on w sobie łączył. Wybór odpowiedniego modelu, nie należy jednak do łatwych. O ile sama decyzja o wyborze narzędzia wielofunkcyjnego na prezent jest prosta oraz trafna, poszukiwania tego najlepszego modelu, należy raczej do trudniejszych. Na szczęście, dostępne na rynku rodzaje takich narzędzi, dają duże pole manewru.

Marka Victorinox w tym przypadku, stawia głównie na dobrze opisany produkt oraz parę podstawowych elementów, które zawsze znajdują się w każdym z ich modeli. Multitool tej marki, zwany Swisstool'em, posiada standardowo parę rodzajów śrubokrętów, otwieracz do butelek oraz miarkę. Występowanie dodatkowych narzędzi, zależne jest od modeli. Takie rozwiązanie, sprzyja łatwiejszemu wyborowi pomiędzy tym co faktycznie potrzebne, a pełniące rolę gadżetu.


Decydując się na zakup narzędzia wielofunkcyjnego multitool jako prezentu, stawiasz przede wszystkim na jego niezwykłą funkcjonalność. Jest bardziej niż pewne, że osoba obdarowana takim podarkiem, będzie go używać na co dzień. Jeśli pragniesz podarować komuś od serca naprawdę wyjątkowy prezent – wybierz multitool. Już dziś, zajrzyj do naszego sklepu, który pełen jest ciekawych propozycji na każdą okazję. Wybieraj, porównuj, decyduj się – czeka na Ciebie wiele niezwykłych modeli tych poręcznych narzędzi, jakimi są zamknięte narzędzia w formie mini niezbędnika. Wśród aktualnej oferty, oprócz produktów Victorinox znajdziesz również między innymi wyjątkowy Multitool Leatherman Squirt, eleganckie etui na scyzoryki lub inne narzędzia, a także wiele różnych produktów znanych i lubianych marek, takich jak Leatherman.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net