Wczytuję dane...

Upominki reklamowe VICTORINOX

Upominki reklamowe VICTORINOX

Wiele firm staje przed dylematem, jaki produkt powinien reklamować moją firmę. Czy kupić oryginalne produkty Victorinox ze Szwajcarii? Czy w zamian kupić produkty, które są tańsze, ale słabszej jakości? 

Czy kupić produkt  "no name"? Czy znaną markę, jak np. Maglite, Opinel? 

W niniejszym artykule postaram się pomóc Państwu w wyborze dokonując podsumowania, za i przeciw. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Państwa. 

Zastanówmy się, czy będąc  obdarowany latarką, scyzorykiem, multitoolem na którym widnieje logo firmy, zaczynamy je używać i po kilku dniach użytkowania latarka przestaje świecić, scyzoryk ułamał się, plastykowa obudowa pęka, zarówno scyzoryk, jak i multitool zaczynają korodować. Przypominam, że każdy przedmiot posiada logo i nazwę firmy, a dyrektor firmy, który nam wręczał gadżet, podkreślał wartość naszej współpracy i szacunek jakim nas darzy. Wszystko nagle pęka jak bańka mydlana. Gadżety można wyrzucić do kosza i do niczego się nie nadają. Co z wiarygodnością firmy i szacunkiem, jakim darzy swoich kooperantów, klientów? Czy w waszych oczach jest wiarygodna? 

Niestety, zmienia się obraz firmy, które na "byle jakich przedmiotach" umieszcza swoją nazwę i logo. 

Drugi przypadek, klient został obdarowany scyzorykiem SwissChamp 1.6795 na którym firma scyzoryki.net na ostrzy noża umieściła nazwę i logo firmy. Z dodatkową dedykacją "Jesteś dla nas ważny". 

Klient używa scyzoryk markowy Victorinox z wieczystą gwarancją, wyposazony w niezbędne narzędzia. Klient na biwaku, kroi warzywa i za każdym razem otwierając ostrze, ukazuje się nazwa firmy. Zabiera ze sobą scyzoryk Victorinox do samochodu, zawsze można wykorzystać go do dokręcenia luźnego wkręta, nawet chociażby to był wkręt  w naszych nowych okularach przeciwsłonecznych. Scyzoryk posiada nawet długopis, jeśli konieczne będzie zapisanie ważnych informacji. Z dumą pokazujesz Victorinoxa  kolegą i mówisz, że go dostałeś od firmy (tu pojawi się nazwa),  w dowód uznania. Wszyscy koledzy zazdroszczą praktycznego narzędzia. 

Mija rok po pierwszym "no name" gadżecie nie ma śladu, a drugi produkt od scyzoryki.net ma się znakomicie i służy dekady klientowi.

Firmy z całego świata wykorzystują produkty VICTORINOX jako swoje "reklamówki".

Szwajcarska jakość, wieczysta gwarancja zapewnia produktom rynkowy sukces i podkreśla prestiż firmy.

Prezent od Ciebie jest Twoją wizytówką, niezwykle istotnym elementem w tworzeniu relacji z Twoimi Klientami.

Oferujemy:

Wykonywanie napisów, logo jedno lub wielokolorowych dowolną techniką tampondruku, sitodruku, laserem, na produktach Victorinox.

Wyślij zapytanie do nas na adres  bok@scyzoryki.net przygotujemy ofertę, pomożemy dobrać produkt w ramach budżetu marketingowego. Wykonamy nadruk, grawer laserowy. 

Jesteśmy na rynku ponad 15 lat i tysiące klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych zaufało nam, kupując markowe produkty. W naszej ofercie Opinel z Francji, Maglite z USA, Leatherman z USA, Ligh My Fire ze Szwecji, 

Victorinox ze Szwajcarii, Swiza ze Szwajcarii, SIGG ze Szwajcarii. 

Po 15 latach na rynku polskim wiemy jedno, na gadżetach się nie oszczędza. Nikt przecież nie umieszcza swojego logo i nazwy firmy na papierze toaletowym, chociażby byłbym on używany przez wszystkich naszych klientów. Decyzja należy do Państwa. 

Dziękujęmy, że jesteście z nami!

BOK scyzoryki.net

Grawer laserowy

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net