Wczytuję dane...

Idealny prezent dla harcerza

Poszukujesz prezentu dla swojego zastępowego, drużynowego, albo druha? Jeśli tak, to udało ci się trafić idealnie. Nie ma lepszego pomysłu na podarunek dla osoby związanej z harcerstwem, niż wielofunkcyjny nóż. Dzięki niemu nie trzeba nosić ze sobą mnóstwa narzędzi niezbędnych w czasie wypraw, czy też zwykłych spotkań przy ognisku.

Produktem, który jest idealnym nożem wielofunkcyjnym, jest Victorinox Climber. Ten model sprawdzi się, jako prezent dla harcerza, ze względu na niewielkie rozmiary. Scyzoryk ma raptem 91 milimetrów długości i 27 szerokości, co sprawia, że bez trudu zmieści się w każdej kieszeni.

Najważniejsze elementy

W Victorinox Climber główne miejsce zajmują dwa ostrza. Długość pierwszego to aż 60 milimetrów, dzięki czemu dobrze poradzi sobie nawet z szerszymi przedmiotami. Drugie jest mniejsze, przez co sprawdza się przy działaniach wymagających precyzji.
Oba ostrza, podobnie jak inne narzędzia, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. To jest gwarancją korzystania z Victorinox Climber przez wiele lat. Zresztą, producent zapewnia dożywotnią gwarancję w przypadku zauważenia, lub też pojawienia się defektów materiału, albo sposobu wykonania.
victorinox climber

Narzędzia 

Victorinox Climber jest – jak już wspomnieliśmy – wielofunkcyjny, więc jego możliwości na dwóch ostrzach się nie kończą. W zestawie znajdują się dwa płaskie wkrętaki. Pierwszy ma 3, a drugi 6 milimetrów. Tym samym bez trudu poradzimy sobie z mniejszymi i średnimi śrubami.
Jednak, co ważne, w scyzoryku Victorinox Climber wykorzystanie każdej części przestrzeni, jest na najwyższym poziomie. W związku z tym, wspomniane śrubokręty, nie stanowią oddzielnych narzędzi. Są one zakończeniami otwieraczy do puszek i butelek.
Otwieracz do kapsli, którego zakończenie stanowi wkrętak, ma jeszcze jedną funkcję – pozwala na bezawaryjne ściąganie izolacji z okablowania. Wiadomo – robienie tego nożem może narazić cienkie żyły kabla na przypadkowe przecięcie. Narzędzie przeznaczone do takich działań zapewnia ich bezawaryjność.
Istotne są również niewielkie nożyczki, które rozwiążą problem konieczności równego ucięcia  kartek, czy też materiałów. Poza nimi, w Victorinox Clibmer znajduje się także pęseta i wykałaczka.  Ponadto, jedno z narzędzi to nie dwa, ale aż trzy w jednym – rozwiertak, szpikulec i szydło. W Victorinox Climber znajdziesz też wielofunkcyjny hak.

Wygląd zewnętrzny

Podobno wygląd nie powinien mieć zbyt dużego znaczenia, ale Victorinox Climber wygląda tak dobrze, że nie sposób przejść obojętnie. Mocny, czerwony kolor, rzuca się w oczy, a przy okazji świetnie współgra z innymi barwami. Przy tym wielofunkcyjnym scyzoryku znajduje się również kółeczko, którym można go połączyć na przykład z kluczami.
Jak widzisz, Victorinox Climber to idealny pomysł na prezent dla harcerza. Jego wielofunkcyjność w połączeniu ze świetnym wyglądem sprawiają, że nie zachwyci tylko na chwilę, ale będzie cieszył przez długie lata. Jeśli jednak, Twój mały harcerz posiada już swój własny scyzoryk, warto zastanowić się nad sprezentowaniem mu czegoś bardziej podstawowego. W tym wypadku, jako prezent, świetnie sprawdzi się szczelny termos LaPLAYA lub niepowtarzalny  Leatherman Freestyle – wyjątkowy multitool, posiadający najbardziej podstawowe funkcje. Niewielkich rozmiarów, możliwy do podpięcia pod klucze lub kieszeń, będzie wszędzie tam, gdzie nasi mali harcerze. Nie ma przecież nic pewniejszego, niż podręczne i wysokiej jakości narzędzia w formie mini niezbędników.
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net