Wczytuję dane...

Scyzoryk wielofunkcyjny – prezent dla niego

Jak wybrać scyzoryk wielofunkcyjny

Scyzoryków jest wiele – kiedy już zdecydujemy, że to właśnie scyzoryk będzie stanowił podarunek dla niego od nas, trzeba zdecydować jaki wybrać. Kryterium wyboru będzie zarówno design scyzoryka, jak i ilość i rodzaj narzędzi, które scyzoryk w sobie posiada.

Jeżeli osoba, która ma zostać obdarowana interesuje się na przykład łowiectwem, lub uwielbia zbierać grzyby, warto sprezentować scyzoryk dedykowany takim osobom. Istnieje wiele scyzoryków zaprojektowanych z myślą o różnych rodzajach hobby. Wiedząc, że dana osoba interesuje się między innymi: łowiectwem, myślistwem, żeglarstwem czy prostu turystyką wybór stanie się o wiele łatwiejszy.

Oto przegląd kilu wybranych scyzoryków, dedykowanych pod różnego rodzaju hobby:

Scyzoryk wielofunkcyjny – dla wędkarza

Scyzoryk Victorinox Angler 1.3653.72

Scyzoryk dla wędkarza – poza wieloma przyrządami, które standardowo zawiera każdy scyzoryk wielofunkcyjny, czyli duże ostrze, małe ostrze, otwieracz do puszek, do kapsli i pilnik, pęseta czy wykałaczka, zawiera dodatkowe elementy, które mogą się przydać przy połowie ryb: skrobak do ryb, z przyrządem do zdejmowania haczyków oraz z linijką (na centymetry i na cale), nożyczki czy hak wielofunkcyjny.

Scyzoryk dla turysty

Jednym z najlepszych scyzoryków na wyprawy będzie scyzoryk Victorinox Forester, który zawiera w sobie wiele użytecznych funkcji. Od pozostałych scyzoryków wyróżnia go przede wszystkim piłka do drewna – dzięki niej można chociażby ułatwić sobie zebranie drewna na ognisko. Taki scyzoryk będzie idealny dla osób, które często podróżują – czy to pod namiot, na biwak, w góry, nad jezioro – scyzoryk Forester przyda się na różnego rodzaju wyprawach, dlatego będzie idealnym prezentem dla osoby, która wykorzystuje wolny czas na wyjazdy.

Podarunek dla majsterkowicza

Niejeden mężczyzna ma w sobie duszę majsterkowicza – dla nich właśnie świetnym wyborem będzie scyzoryk wielofunkcyjny Cybertool 34.

Scyzoryk Victorinox Outrider 0.9023.3

To mocno zaawansowany scyzoryk, który posiada aż 32 narzędzia w jednym! Wśród nietypowych, znajdziemy między innymi: przecinak do drutu, ostrze do zdejmowania izolacji, klucz nasadkowy, a nawet długopis z wkładem napełnianym pod ciśnieniem. Tyle narzędzi w jednym małym urządzeniu, to coś co ucieszy każdego majsterkowicza.

Jak widać scyzoryk wielofunkcyjny to doskonały pomysł na prezent dla niego – niezależnie od okazji. Tym bardziej, że na scyzorykach można stworzyć grawer – dzięki czemu prezent stanie się spersonalizowany. Taki podarunek doceni każdy mężczyzna – niezależnie od wieku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą scyzoryków w naszym sklepie.INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net