Wczytuję dane...

Po-świąteczne inspiracje. Co zawsze będzie modne i co warto kupić na prezent. Co jest wiecznie modne?

Kolczyki wiszące Murano Glass

Idealny pomysł na prezent dla dziewczyny, żony lub mamy to z pewnością biżuteria Murano Glass. To unikalna biżuteria wykonana ręcznie z szkła weneckiego. Kolczyki dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Świetnie sprawdzą się, jako element kreacji wieczorowej, jak i również idealny dodatek na codzień. Twoja kobieta z pewnością będzie zadowolona z tak wyszukanego podarku.

Kolczyki Wiszące MURANO GLASS WSZ497Aluminiowe portfele Tru Virtu inaczej bezpieczny portfel i mądry Polak przed szkodą.

Aluminiowe etui na karty Tru Virtu to prezent zarówno dla pań i panów. Ten portfel jest poręczny, elegancki, a do tego mieści aż do 10 kart. Dodatkowo etui Tru Virtu chroni karty przed demagnetyzacją, nielegalnym skanowaniem danych osobowych i wszelkimi zanieczyszczeniami takimi jak piasek, śnieg, woda.  

Aluminiowy, wielofunkcyjny portfel TRU VIRTUSzachy magnetyczne z palisandru

Na pewno każdy z nas zna grę w szachy. Mogą stać się one wspaniałym prezentem. Szachy umilą na pewno nie jeden wolny czas.  Eleganckie, wykonane z palisandru, a do tego magnetyczne. Pudełko jest składane, można schować w nim pionki, a to pozwoli nam dodatkowo zadbać o to by zestaw pozostawał w komplecie, bez obawy o zgubienie którejś z figur.

Szachy z palsandruScyzoryk Victorinox RangerWood

Elegancki, funkcjonalny, drewniany scyzoryk to z pewnością dobry pomysł na prezent, taki właśnie jest Victorinox RangerWood. Posiada on między innymi duże blokowane ostrze, piłkę do drewna, otwieracz do puszek, szydło, mały śrubokręt oraz korkociąg. Ten model mimo posiadanych narzędzi jest lekki (134g) . Każdy z scyzoryków ma indywidualny wzór drewna, a więc każdy jest wyjątkowy. Podaruj swoim bliskim coś oryginalnego i nietuzinkowego, czyli właśnie scyzoryk Victorinox RangerWood.

Scyzoryk Victorinox RangerWood 55 0.9561.63DDD

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net