Wczytuję dane...

Miejski zestaw przetrwania. Multitool w biurze i w bloku.

Miejski zestaw przetrwania. Multitool w biurze i w bloku.

Zazwyczaj podejmując temat zestawów przetrwania mamy na myśli komplet przedmiotów, które mogą okazać się niezbędne w razie niespodziewanej, być może bezpośrednio zagrażającej naszemu życiu sytuacji. W chwili, gdy będziemy zdani tylko na siebie, na własne umiejętności i posiadane narzędzia, skompletowany odpowiednio wcześniej zestaw przetrwania może okazać się niezwykle przydatny. Czy jednak żyjąc w mieście w stosunkowo bezpiecznym i cywilizowanym kraju faktycznie może spotkać nas jakaś niespodziewana i skrajnie niebezpieczna sytuacja?

Chociaż nigdy nie możemy być w pełni pewni tego, co wydarzy się w przyszłości, to jednak mało realnym jest, by panująca współcześnie sytuacja uległa w najbliższym czasie radykalnej, negatywnej zmianie. W związku z tym raczej nie powinniśmy obawiać się, że w pewnym momencie zmuszeni będziemy w dosłowny sposób walczyć o przeżycie. Pomimo to nie warto rezygnować z tworzenia zestawu przetrwania. Pamiętajmy jednak, aby zmodyfikować jego zawartość w taki sposób, by mógł on nam posłużyć w sytuacjach, których prawdopodobieństwo jest spore.

Stwórzmy własny miejski zestaw przetrwania. Zgromadźmy w nim wszystkie najbardziej przydatne przedmioty, które będą mogły okazać się pomocne w trakcie codziennych kłopotliwych sytuacji – w domu, pracy lub w przestrzeni publicznej. Oczywistym jest, że każdy z nas niemal zawsze posiada przy sobie telefon komórkowy, zestaw dokumentów, trochę gotówki oraz klucze do domu lub mieszkania. Jakie inne przedmioty warto mieć stale w zasięgu ręki? Z pewnością jednym z nich może być multitool. To niewielkie narzędzie posiada liczne funkcje, które mogą sprawić, że wyzwania spotykające nas w codziennym życiu, staną się mniej kłopotliwe.

Multitool w mieście

multitool

Multitool to przedmiot o małej wadze i bardzo niewielkich rozmiarach. Bez najmniejszych problemów możemy w ciągu dnia przechowywać go nawet w kieszeniach spodni. Klasyczny multitool swym kształtem przypomina obcęgi. Jednak w jego rękojeściach znajduje się spota ilość dodatkowych ostrzy oraz innego rodzaju akcesoriów. Zależnie od wybranego modelu mogą ty być nożyczki, pilniki, śrubokręty itp.

Do czego przyda się nam multitool w mieście? Za jego pomocą możemy przecinać rożnego rodzaju materiały, odkręcać i zakręcać co najmniej kilka typów śrub i wkrętów, podważać, otwierać i piłować najróżniejsze przedmioty. Opisywany przyrząd może okazać się przydatny w razie niespodziewanej awarii roweru lub samochodu. Czasem może on nam posłużyć nawet w przypadku bardziej poważnego wypadku drogowego. Za jego pomocą będziemy w stanie chociażby przeciąć unieruchamiające nas pasy bezpieczeństwa, a nawet wybić samochodową szybę. Ponadto multitool z pewnością wielokrotnie może się okazać przydatny w momencie awarii sprzętu elektronicznego, w przypadku gdy nastąpi konieczność odkręcenia śrub lub podważenia elementów obudowy niewielkiego urządzenia.  

Dlatego nie daj się złapać pechowi i już dziś, zapoznaj się z wyjątkową ofertą sklepu Scyzoryki. Wśród naszych bogatych propozycji znajdziesz między innymi klasyczny multitool Leatherman, czy markowy niezbędnik w wersji od Victorinox. Nie daj się zaskoczyć – miej swoje ulubione narzędzie, zawsze pod ręką.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net