Wczytuję dane...

Nowość, halloween z scyzoryki.net!

Powoli zbliża się halloween, a zarazem Victorinox wprowadza nowości do sprzedaży, w tym scyzoryk Victorinox Huntsman Year of the Dog 2018 1.3714.E7. Jak co roku wprowadzany jest scyzoryk limitowany przez Szwajcarską firmę Victorinox. Limitowana odsłona kultowego modelu scyzoryka inspirowanego niezwykłą kulturą Chin – Huntsman Year of the Dog 2018. Tegoroczną edycję dedykujemy najwierniejszemu towarzyszowi człowieka. To kolorowy hołd złożony jedenastemu znakowi w 12-letnim chińskim zodiaku. Scyzoryk posiada 16 wbudowanych funkcji i jest zapakowany w pudełko prezentowe.

Narzędzia znajdujące się w scyzoryku to: duże ostrze, małe ostrze, korkociąg, otwieracz do puszek z; małym śrubokrętem 3 mm (także do wkrętów gwiazdkowych), otwieracz do kapsli ze; śrubokrętem  6 mm; przyrządem do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, kółko do kluczy, pęseta, wykałaczka, piłka do drewna, nożyczki, hak wielofunkcyjny, miniśrubokręt.

Scyzoryk wyróżnia się na tle innych swą elegancką obudową przedstawiającą rok psa w roku chińskim. Na cały świat Victorinox wyprodukował jedynie 8888 sztuk tego scyzoryka, co sprawia że jest wyjątkowy. Każdy egzemplarz szwajcarskiego scyzoryka posiada swój unikatowy numer, co sprawia, że każdy scyzoryk jest oryginalny. W przypadku tego scyzoryka jak i inncyh scyzoryków marki Victorinox przypada dożywotnia gwarancja. Scyzoryk przyda się zawsze i wszędzie, idealnie posłuży do wycięcia dyni. :)

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net