Wczytuję dane...

Produkty light my fire outdoorowe do szkoły, wycieczkę, biwak. Produkty ze Szwecji.

Produkty light my fire outdoore, idalne na kanapki, napoje - do szkoły na biwak, wycieczkę.

Wakacje zbliżają się ku końcowi, ale to nie powód do zmartwień. Na pewno uda się jeszcze jakaś wyprawa. Na wszelkiego rodzaju wycieczkach sprawdzą się zestawy ‘Light my fire’. Są praktyczne w mieście jak i w terenie, na campingu i ogródku - od rozpalenia ognia do przygotowania posiłku.


Zestaw turystyczny MealKit 2.0

Nowa wersja Mealkit 2.0 składa się z 8 praktycznych elementów. Zestaw został specjalnie zaprojektowany dla Light My Fire przez skandynawskiego projektanta Joachima Nordwalla.  Możesz z niego korzystać na wycieczce, na łodzi, na pikniku czy jako zestaw obiadowy w pracy, szkole lub na uczelni. Zestaw jest bardzo wytrzymały, można go używać w mikrofali i zmywarce. Zestaw dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.  W zestawie idealny pojemnik do noszenia kanapek do szkoły.


Zestaw LunchKit

LunchKit składa się z 6 praktycznych elementów. Przydaje się nie tylko w domu, ale także w plenerze. Zestaw jest praktyczny, długo utrzyma twoje jedzenie w cieple, a do tego jest wodoodporny oraz unosi się na wodzie. Dodatkowo można myć go w zmywarce i podgrzewać w mikrofali. Super pojemnik dla dziecka na kanapki do szkoły, można też nosić owoce. Wykonany z bezpiecznego plastyku, które nie ma wpływu na  jakość przechowywanych produktów.  


Organizer Add-a-Twist 43473710 LIGHT MY FIRE Bluehaze  - super nowość do szkoły na studia do przechywania jedzenia i innych produków po za domem.

Pojemnik do przechowywania żywności, kanapek, jabłek, ciasta - w małych porcjach, które mogą być spożywane przez twoje dziecko. Nie kupujcie produktów niewiadomego pochodzenia, które może powodować migrację cząstek plastiku na jedzenie. Organizer może posłużyć, jako pojemnik na picie jak i na drobne posiłki.  Z łatwością zmieści się z plecaku.  Zbudowany jest z trzech niezależnych opakowań, dzięki czemu utrzymuje sterylność. Posiada bardzo łatwą w użyciu blokadę poszczególnych pojemników, co pozwala na szybki i łatwy dostęp. Dodatkowo organizer jest niezwykle wytrzymały i odporny na uderzenia, co pozwala zabrać go ze sobą na bardziej odważne ekspedycje. Cały zestaw jest dość lekki, co pozwala go wsiąść praktycznie wszędzie. Szczegóły w załączonym linku. Kupując oryginalne produkty oszczędzasz i zapewniasz bezpieczne przechowywanie produktów.

                  

DANE TECHNICZNE
Materiał: PP i TPE- Polipropylen
Wymiary:
- pojemnik duży 540mL (średnica 91.8 x 13.6 cm) , 153 g
- pojemnik średni 300mL (średnica 91.8 x 8.6 cm), 99 g
- pojemnik mały  112mL (średnica 91.8 x 4.6 cm), 55 g
przegródki (średnica 83.5 x 11.5 cm) , 21 g
- rączka (średnica 87 x 50 cm) , 32 g

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net