Wczytuję dane...

Najlepsze z ... najmniejszych czyli TOP modeli z kategorii 58 mm.

Bardzo często się zdarza, że potrzebujemy jakiegoś ostrego narzędzia do wykonania drobnej czynności a nie mamy nic takiego pod ręką. Pora to zmienić ! Scyzoryki - breloczki marki Victorinox ostre jak brzytwa a przy tym mieszczące się w kieszeni, torebce a nawet ... portfelu ! Podzielimy się z Państwem modelami, które najczęściej opuszczają nasz sklep ;)

Scyzoryk Victorinox Midnite Manager 0.6366.T2

Mały scyzoryk posiadający oprócz ostrza, nożyczki oraz otwieracze a także ... diodę LED. Łącznie zawiera dziesięć narzędzi, które zawsze są w gotowości do działania. Światło LED, oświetli każdy ciemny zakamarek, gdziekolwiek się nie znajdziesz. Manager zapewni Ci wsparcie – będziesz dobrze przygotowany i gotowy do działania.


Scyzoryk Victorinox MiniChamp Alox 0.6381.26
Model MiniChamp w wersji Alox czyli w metalowej, chropowatej obudowie (kolor nakładany jest metodą anodowania). Łączy mały rozmiar z szerokim wachlarzem narzędzi. Scyzoryk - breloczek posiadający aż 14 różnorodnych narzędzi, co sprawia że jest niesamowicie funkcjonalny a zarazem przydatny na każdą ewentualność.


Scyzoryk Victorinox Classic SD Desert Camouflage 0.6223.941
Model Classic wyposażony w okładziny w tonacji beżowo-brązowego kamuflażu. Posiada wielofunkcyjne narzędzia mające szereg zastosowań praktycznych i doskonale sprawdzą się zarówno podczas pustynnych wypraw, jak i we współczesnej miejskiej dżungli. Nie lada gratka dla kolekcjonerów i fanów militarii.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net