Wczytuję dane...

Nóże Opinel na każdą okazję !

Opinel jest to francuski producent noży na ... każdą okazję ! Po krótce przedstawimy Państwu najpopularniejsze modele , które mogą być przydatne w specjalnych okolicznościach a także w codziennym użytkowaniu !

Model przeznaczony dla miłośników grzybobrania. Na grzbiecie głowni znajduje się perforacja do skrobania.  Na końcu ergonomicznej rękojeści znajduje się włosie dzika do wstępnego oczyszczenia nogi i kapelusza grzyba. Rękojeść wykonana jest z lakierowanego drewna dębowego.  Charakterystycznie wyprofilowana głownia (dł. 8 cm ) wykonana jest z nierdzewnej i modyfikowanej stali Sandvik 12C27.  Jej ostrze zapewnia bardzo dobre właściwości tnące. Nóż wyposażony jest w system blokady Virobloc- blokuje on głownię w stanie otwartym lub zamkniętym. Każdy grzybiarz chciałby go mieć ! :)


Nóż marzenie dla ogrodnika lub ... florysty ! Ergonomiczna rękojeść wykonana jest z lakierowanego drewna bukowego. Na jej końcu znajduje się otwór do przytroczenia sznurka lub linki. Głownia (dł. 10,0 cm) wykonana jest z nierdzewnej i modyfikowanej stali Sandvik 12C27. Jej ostrze zapewnia bardzo dobre właściwości tnące. Głęboko wyprofilowana głownia zapewnia ponadprzeciętne możliwości tego noża sierpaka. Nóż wyposażony jest w system blokady Virobloc- blokuje on głownię w stanie otwartym lub zamkniętym.
Nóż z prawdziewgo zdarzenia dla ... prawdziwego Szefa Kuchni ! Pochodzi z kolekcji kuchennej Opinel'a- Classic. Wyprofilowaną rękojeść wykonano z naturalnego drewna bukowego. Doskonale leży w dłoni i zapewnia wysoki komfort pracy. Głownia wykonana jest z nierdzewnej stali X50CrMoV15. Nóż idealny do cięcia, krojenia na cienkie plastry, siekania. 3mm grubości ostrze pozostaje sztywne i stabilne podczas cięcia. Zakrzywiony kawałek ostrza do łatwiejszego ostrzenia. Ostrze zapewnia ponadprzeciętne właściwości tnące.


Prawdziwy GIGANT ! Przydatny na imprezach typu grill lub rodzinny piknik ! Stal nierdzewna opatentowana przez firmę Opinel słynie z łatwości konserwacji. Zbliżona składem chemicznym i właściwościami mechanicznymi do typu 440A. Dzięki obróbce cieplnej ma dobrą twardość. Zawartość węgla w stali wynosi co najmniej 0,40%, co pozwala na uzyskanie bardzo zadowalającego cięcia i nie jest podatna na korozję.
Rękojeść z drewna bukowego jest najczęściej stosowanym materiałem przez Opinel'a . Drewno pochodzi z Francji, buk jest twardy, wytrzymały. Pod wpływem padania promieni słonecznych zmienia się kolor światła z żółtego na różowy. Drewno to charakteryzuje się obecnością licznych małych, ciemnych kresek.INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net