Wczytuję dane...

Scyzoryk Forester Wood – Szwajcarska elegancja oraz praktyczność w terenie.

Scyzoryk Forester Wood – Szwajcarska elegancja oraz praktyczność w terenie.

         Tak jak w temacie dziś poruszymy nowość Szwajcarskiej firmy Victorinox jaką jest Forester Wood, scyzoryk niczym się nie różni od swojego brata Forestera z tym, że posiada eleganckie, wykonane z drewna okładziny. Dokładnie koloru okładzin nie mogę Państwu przybliżyć, z tego powodu, iż produkowane są z różnych odcieni drewna a przysyłane do nas są losowo. Okładziny tego scyzoryka wykonywane są z drewna orzechowego. Rękojeść drewniana Szwajcarskiego scyzoryka jest bardzo delikatna i miła w dotyku. Równie dobrze wygląda to wizualnie, całkowita przyjemność dla oka.

        Szwajcarski scyzoryk posiada takie funkcje jak: duże blokowane ostrze, korkociąg, otwieracz do puszek z: małym śrubokrętem, otwieracz do kapsli z; blokowanym śrubokrętem; przyrządem do zdejmowania izolacji, szpikulec, rozwiertak, kółko, piłka do drewna. Blokowane ostrze w tym scyzoryku ochroni nas przed niechcianym otwarciem lub zamknięciem ostrza, co mogłoby wyrządzić krzywdę. Korkociąg to prawie gadżet każdego Szwajcarskiego scyzoryka. Szpikulec oraz szydło idealnie sprawdzi się przy robieniu dziury w pasku, skrawku materiału czy desce. Tłumacząc słowo Forester z języka Angielskiego na Polski dosłownie znaczy „leśniczy”. Stąd możemy wywnioskować, że Szwajcarski Scyzoryk wraz ze swoimi narzędziami został specjalnie przeznaczony do dalszych wypraw do lasu. Piłka do drewna w tym scyzoryku, będzie idealnym narzędziem do przecięcia jakichkolwiek gałęzi stojących nam na drodze. Oczywiście sam las to nie tylko zastosowanie tego scyzoryka, równie dobrze sprawdzi się przy drobnych pracach remontowych, czy na grillu wraz ze znajomymi. Dzięki wyżej wymienionej piłce oraz gałęziom zdobytym możemy bez problemu rozpalić ognisko na biwaku.

        Krótko na temat parametrów Scyzoryka Victorinox Forester Wood 0.8361.63: długość scyzoryka wynosi: 111 mm, długość ostrza scyzoryka wynosi: 80 mm, szerokość od strony oprawy: 32 mm, grubość (strona narzędzi): 18,5 mm. Całość narzędzi wykonana jest ze stali nierdzewnej, przy czym, całość scyzoryka waży tylko 126g. Warto wspomnieć, że po zakupie Szwajcarskiego scyzoryka w naszym sklepie mają Państwo nadania swojemu scyzorykowi cech indywidualnych, inaczej grawerowania, na ostrzu lub obudowie scyzoryka całkowicie GRATIS. :)

 

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net