Wczytuję dane...

Scyzoryk dla prawdziwych fanów oraz kolekcjonerów scyzoryków!

Scyzoryk dla prawdziwych fanów oraz kolekcjonerów scyzoryków!

Dziś poruszymy temat Szwajcarskiego Scyzoryka, limitowanego, jakim jest Scyzoryk Victorinox Outrider Damast 0.8501.J17. Szwajcarska firma Victorinox w tym roku postanowiła nas zaskoczyć i stworzyć Scyzoryk 111mm, w wersji z ostrzem damasceńskim. Kolekcjonerzy i miłośnicy scyzoryków, pamiętają i wiedzą, że rok temu w wersji limitowanej z ostrzem damasceńskim był Pioneer. Sam scyzoryk Outrider jest bardzo popularnym nożem wśród użytkowników, może to było przyczyną powstania tego eleganckiego scyzoryka? Ostrze ze stali damasceńskej oraz elegancki wygląd scyzoryka Outrider Damast zachwyci z pewnością zarówno kolekcjonerów jak i użytkowników noży. Jedyną dość smutną wiadomością jest to, że Scyzoryk został wyprodukowany tylko w 5000 egzemplarzach.

Standardowy scyzoryk Victinox Outrider posiada takie funkcje jak: -duże blokowane ostrze, -korkociąg, -otwieracz do puszek z; małym śrubokrętem, otwieracz do kapsli z; dużym śrubokrętem, przyrządem do zdejmowania izolacji, szpikulec-szydło, kółko, pęseta, wykałaczka, piłka do drewna, nożyczki, długi cienki śrubokręt gwiazdkowy. Niestety wersja limitowana została pozbawiona piłki oraz korkociągu, ale osobiści uważam, że do tak elegancko wyglądającego scyzoryka nie jest to potrzebne. Ostrze zostało wykonane ze 115 warstw precyzyjnie wygładzonej stali, ze wzorem „oczodołu Odyna“. Te ostrze naprawdę cieszy oczy, swoim pięknym wyglądem. Obudowa tego Szwajcarskiego scyzoryka, jest w tym samym kolorze co jego starszy brat, Outrider, z tym że, obudowa w damaście wykonana jest z epicureanu. Sam scyzoryk waży 140g. Scyzoryk jest bardzo ostry.

Tak jak w przypadku każdej poprzedniej limitowanej wersji damast, każdy egzemplarz scyzoryka posiada swój indywidualny numer seryjny. W przypadku Scyzoryka Victorinox Outrider Damast 0.8501.J17, widnieje grawer na tylniej obudowie z numerem seryjnym. Osobiście uważam, że ten Scyzoryk to nielada gratka dla prawdziwych kolekcjonerów. Ten elegancki scyzoryk, zapakowany jest w szykowne pudełko, które wraz ze scyzorykiem może stać się nowym centrum zainteresowania w naszym mieszkaniu.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net